Trump'tan Türkiye'ye teşekkür

ABD Başkanı Trump İdlib'de varılan mutabakata ilişkin, ""İdlib müzakerelerine yardım ettiği için Türkiye'ye teşekkür ediyorum." dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya ile Türkiye arasında İdlib'de silahsız bölge kurulmasıyla ilgili varılan mutabakat konusunda açıklama yaptı.

Trump, "İdlib müzakerelerine yardım ettiği için Türkiye'ye teşekkür ediyorum." dedi.

Trump: Maduro ile görüşebilirim

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'dan talep gelirse onunla görüşme konusunda istekli olduğunu söyledi. 

Trump, ilk kez başkanlık yapacağı BM Güvenlik Konseyi'ndeki nükleer silahsızlanma ve kitle imha silahları oturumu öncesi BM Genel Merkezi'ne girişinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. 

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'dan talep gelirse onunla görüşebileceğini dile getiren Trump, ''Buradaysa, görüşmek istiyorsa, aklımda ya da tabağımda yoktu ama Venezuela halkına yardımı olacaksa ben bunun için buradayım.'' dedi. 

Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile nerede ve ne zaman görüşeceğini ve görüşmenin detaylarını ise en kısa sürede açıklayacağını ifade etti. 

Düzce'de eğitim öğretime 1 hafta ara verildi Zelenskiy: "Bu hafta da kilit görevimiz enerjidir" Rüzgarda 18 YEKA belirlendi Sudan'daki protesto gösterilerinde ölü sayısı 120’ye yükseldi ABD'de petrol sondaj kulesi sayısı arttı