BEV, köy okulunu yeniledi

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Karakoca Köyü İlköğretim Okulu’na yapılan yenileme çalışmaları tamamlandı.

BURSA (DÜNYA) - Öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerine devam edebilmeleri için BEV tarafından bakım ve onarımdan geçirilen köy okulu, 2018-2019 yılının 2’nci yarısında hazır hale getirildi.

BEV tarafından yapılan çalışmalar sonucu okula; su arıtma tesisi, uygulamalı bilgisayar, mutfak ve yemekhane sınıfı yapıldı. Ayrıca okul bahçesine ve köy meydanına yapılan Atatürk Büstü’de açılış töreniyle okula ve köy halkına hediye edildi. Tören sonunda Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yarcımcısı Ahmet Uzun, BEV Başkanı Naci Şahin’e teşekkürlerini sunarak, plaket takdiminde bulundu. Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bülent Altıntaş da eğitim alanındaki özverili çalışmaları için BEV Eğitim Komitesi Başkanı Adnan Sözeri’ye teşekkürlerini ileterek, plaket takdim etti.

CHP heyeti deprem bölgesinde Altılı Masa toplantısı ertelendi Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu: Var gücümüzle çalışıyoruz İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, saat 19.00'a dikkat çekti Telekom operatörlerinden açıklama