Timuçin Bozkurtoğulları’nı son yolculuğuna uğurladık

Erken yaşta hayata gözlerini yuman değerli çalışma arkadaşımız Timuçin Bozkurtoğulları son yolculuğuna uğurlandı.

DÜNYA Haber Merkezi |

Geçirdiği kalp krizi sonucunda aramızdan ayrılan değerli çalışma arkadaşımız Timuçin Bozkurtoğulları, son yolculuğuna uğurlandı. Merhumun cenazesi bugün Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi Merkez Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yayla mezarlığına defnedildi.

1975 doğumlu olan Bozkurtoğulları, 15 yaşında katıldığı DÜNYA Gazetesi Ailesi’ne, vefat ettiği güne kadar değerli hizmetlerde bulundu. 32 yıllık çalışma hayatında gazetemizde birçok farklı pozisyonda görev alan Timuçin Bozkurtoğulları, son olarak sayfa sekreterliği görevini üstleniyordu. Evli ve iki kız babası olan Bozkurtoğulları’na Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

Bakanlıktan 'yurt' genelgesi 'Banyo topu' soruşturmasında 8 gözaltı 'Kırsalda çalışan kadın ve gençlerin sosyal güvenlik primlerini devlet ödeyecek' CHP'den seçmen listeleri ile ilgili açıklama Kimyasal maddeden etkilenen 3 işçiden biri öldü 'Kamu bankaları promosyon ödeme tutarlarını gözden geçirmeli'