Fenerbahçe'de aidatlar 500 TL oldu

Fenerbahçe Spor Kulübünde yıllık aidatlar 50 TL'den 500 TL'ye çıkarılınca gerginlik yaşandı.

DÜNYA Haber Merkezi |

Oy çokluğuyla alınan karardan sonra yaşanan gerginlik üzerine Başkan Ali Koç, tribündeki itirazda bulunan üyelerle görüştü. Koç, itiraz eden üyeleri sakınleştirdi.

Ali Koç oylama öncesinde ise, "121 kongre üyemizin imzaladığı bir önerge var. Sıkıntıları biliyorsunuz, aidat konusunu bizim belirlememiz yakışmıyor, sizler belirleyeceksiniz. Aidat konusunda 121 üye 250 lirayı öneriyor. Hassas bir konu biliyorum ama biz geldiğimizde durumların nasıl olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Biz enkaz edebiyatı yapmıyoruz. Bize göre doğru rakam 500 liradır. Herhangi bir emrivaki de yapmak istemiyoruz. Bir rakamı oyladıktan sonra geriye dönüş yok." diye konuştu.

Rusya, 963 ABD'linin ülkeye girişini yasakladı: Listede Biden da var Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin her kazanımı gençlerimizin başarıları sayesindedir Hatay ve Muğla'da orman yangını İstanbul'un 17 ilçesine tsunami tabelası İçişleri: Terör örgütlerine 16 ayrı operasyon gerçekleştirildi Biden kararı imzaladı: Ukrayna'ya 40 milyar dolarlık yardım