21 °C

Beymen ve Can, edebiyat klasiklerini moda ile buluşturuyor

Beymen Club ile Can Yayınları tarafından gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Beymen Club tasarım ekibi tarafından hazırlanan t-shirt'ler, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setler halinde satışa sunuldu.

Beymen ve Can, edebiyat klasiklerini moda ile buluşturuyor

Beymen Club ve Can Yayınları, Türkiye'de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi işbirliğiyle edebiyat dünyasının ünlü klasiklerini moda dünyası ile buluşturuyor. Bu işbirliği kapsamında; Beymen Club tasarım ekibi tarafından edebiyat dünyasının ikonik kitaplarından ilhamla hazırlanan t-shirt'ler, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setler halinde satışa sunuldu.

İlk olarak Dostoyevski'nin Beyaz Geceler - Bir Hayalperestin Anıları, Oscar Wilde'ın Mutlu Prens ve Jane Austen'ın Aşk ve Gurur kitaplarından ilham alınarak hazırlanan setleri modaseverler ile buluşturan bu edebiyat ve moda işbirliği, önümüzdeki aylarda yeni kitap ve tasarımlarla zenginleşerek devam edecek.

139 TL'den satışa sunulan özel setler, tüm Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com.tr adresinde yılbaşı için farklı hediye arayanlara alternatif getiriyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap