16 °C

Shell’den araca sipariş hizmeti

Shell Mobil Uygulaması’ndaki "Aracınıza Sipariş Verin" özelliği ile Select market olan Shell istasyonlarında araçtan inmeden yiyecek sipariş verebiliyor; yaklaşık bir buçuk dakikada gelen siparişin ödemesi nakit ya da kredi kartı ile yapılabiliyor.

Shell’den araca sipariş hizmeti

Shell, istasyonlarında yepyeni bir hizmeti hayata geçirdi. Shell Mobil Uygulaması’na eklenen "Aracınıza Sipariş Verin" özelliği ile Shell Select market olan Shell istasyonlarında araçtan inmeden 4 kategoride 20’den fazla ürün çeşidini sipariş verebiliyor, yaklaşık bir buçuk dakikada gelen siparişin ödemesi nakit ya da kredi kartı ile yapılabiliyor.

Shell, bu uygulama ile çocuklarını arabada bırakmak istemeyen ebeveynler, kısıtlı zamanı olan beyaz yakalı çalışanlar ve üniversite öğrencileri gibi aracından inmeyi tercih etmeyen sürücülere hayatını kolaylaştıracak bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

İstanbul’da 6 istasyonda hayata geçen (Maslak, Ihlamur, Ataşehir, Küçükyalı E5, Şenlikköy, Reşadiye) bu yenilikçi hizmetin 2017 yılı sonuna kadar 60 istasyona yayılmasının planlandığını belirten Shell & Turcas CEO’su Felix Faber konuyla ilgili şunları söyledi:

"Yaptırdığımız araştırmalardan biliyoruz ki bugün tüketiciler için en tatmin edici perakende alışveriş deneyimi, onlara zaman kazandırdığını hissettikleri deneyimler. Bunu sağlamak için de dijital dünya ile yüz yüze perakende deneyimini kesintisiz şekilde birleştirmeniz, aynı zamanda tüketicilere keyif verecek ve onları şaşırtacak, hayatlarını kolaylaştıracak işbirlikleri ve kampanyalar sunmanız gerekiyor.

400 bin indirilme ve 160 bin aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşan Shell Mobil Uygulaması içine yepyeni bir özellik olarak geliştirdiğimiz ‘Aracınıza Sipariş Verin’ hizmeti ile yine sektörde ilk olan bir hizmeti hayata geçirdik. Yıl sonuna kadar 60’ı aşkın istasyonda hizmete girmesini hedeflediğimiz bu yenilik ile misafirlerimiz araçlarından inmeden en fazla 4 dakika içinde hem akaryakıt alışverişlerini gerçekleştirebilecek hem de yolculukları esnasında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Shell &Turcas olarak Türkiye’ye yayılmış yaklaşık binden fazla istasyonumuzda günde 1 milyondan fazla kişiyle yollarımız kesişiyor, onların yolculuklarına keyif katan yeniliklere imza atmayı sürdüreceğiz."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız. Daha önce üye olmadıysanız lütfen üye olunuz.
Giriş Yap Üye Ol!

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.