12 °C

Bu AVM'nin gelirleri Mehmetçik'e gidecek

Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’nın ilk AVM yatırımı Güngören Park AVM açıldı. AVM'nin gelirleri Mehmetçik'e gidecek.

Bu AVM'nin gelirleri Mehmetçik'e gidecek

Mehmetçik Vakfı’nın ilk AVM yatırımı olan Güngören Park AVM; Vakıf yöneticileri, gaziler, gazi ve şehit yakınları ve vatandaşların katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Alışveriş merkezi, bünyesinde bulundurduğu giyecek, yiyecek-içecek, düğün salonu, fitness salonu, vb. amaçlarla hizmet veren dükkânların kiralanmasıyla elde edilecek gelirle, şehit ailesi, gaziler ve ailelerine maddi destek sağlayan Mehmetçik Vakfı’na büyük katkı sağlayacak.

Güngören Park AVM’nin açılışı vesilesiyle planlanan Simge Sağın konseri ise, Kayseri’deki terör saldırısı sonucunda verdiğimiz şehitler ve yaralanmalar sebebiyle iptal edildi. Kurdele kesiminin ardından davetlilere kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Büyükkantarcıoğlu, ziyaretçileri bir dakikalık saygı duruşuna davet etti. İkramlar ve çocuklar için yapılan sürpriz etkinlerin ardından açılış programı, Simge Sağın’ın imza dağıtması ve kendisine Vakıf tarafından şilt verilmesiyle son buldu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.