Etiyopyalı şirket çöp kamyonu ve itfaiye aracı istiyor

Etiyopya’nın en eski firmalarından teknik özellikleri aşağıdaki linkte verilen 30 ad çöp kamyonu ve 4 ad itfaiye aracı için fiyat teklifleri talep etmektedir.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Etiyopya’da 1926 yılından bu yana iş makine ve ekipmanları konularında ticari faaliyetlerde bulunmakta olan köklü ve eski bir firma teknik özellikleri aşağıdaki linkte verilen 30 ad çöp kamyonu ve 4 ad itfaiye aracı için fiyat teklifleri talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

***** Engineering P. L. Co. is one of the subsidiary companies of ***** HOLDINGS, a trading company established in 1926 and is currently known as one of the oldest and leading firms in Ethiopia.

Since the start of ***** as an autonomous company we provided various machines and vehicles to the Construction, Transport, Agriculture, power and water supply and various sectors.

***** Engineering P. L. Co. specializes in the import and marketing of various machinery, equipment, spare parts, accessories and other related engineering products for various sectors.

Looking for quotation and technical details for the attached herewith equipment.
1. 30 units of garbage compactor trucks
2. 4 units of 7000 liters capacity foam and water fire fighting trucks as per the attached technical details.
Technical details link: http://www.turkishexporter.net/tt_firma/files/mesaj/8bff878cdaa44f9e975fe3198ce4dd5a.doc
Regards,

Talep linki: https://www.turkishexporter.net/en/Leads/355537_garbage-compactor-trucks-quotation-request-from-ethiopia

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact 

Etiketler