13 °C

Ford Otosan'dan Ford Finans destekli kampanya

Şirket, kredi kullanan müşterilerine peşinat ödemeleri durumunda aylık taksitlerle Fiesta ve Focus alma imkanına sunuyor

Ford Otosan'dan Ford Finans destekli kampanya

 

 

KOCAELİ - Ford Otosan, binek, ticari araç ve ağır ticari araç segmentindeki modelleri için Ford Finans destekli kampanya başlattı.

Firma, Ford Finans'tan kredi kullanan müşterilerine 10 bin lira peşinat ödemeleri durumunda ayda 500 lira taksitle Fiesta, 650 lira taksitle de Focus alma imkanına sunuyor.

Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, Ford Otosan'ın cazip kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla müşterilerini mevcut ekonomik koşullara karşı korumayı sürdürdüğü, eylül ayında 60 ay vadeye kadar ve yüzde 0,49'dan başlayan faiz oranlarıyla Ford Finans'tan kredi sunmaya başladığı belirtildi.

Bu kredi ile 10 bin lira peşinat ödeyen müşterilerin ayda 500 liraya Fiesta, 650 liraya Focus alma imkanına sahip olabildiği ifade edilen açıklamada, ayrıca, peşin ödeme yapmak isteyen müşteriler için de çok özel indirimler uygulandığına işaret edildi.

Ford Otosan'ın 4 Ağustostan itibaren "Büyük Balık Kampanyası" adı altında yürüttüğü kampanyaya ticari araçlarda Eylül ayında da devam ettiği bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Eylül ayında da Yeni Transit Connect Kombi araçlar 2010 model, 2009 fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Böylece Ford tutkunları Yeni Transit Connect araçlarını uygun fiyatlarla ve Ford Finans'ın sunduğu 10 bin lira, 10 ay yüzde sıfır faizli çok cazip ödeme koşulları ile satın alabiliyor."

20 bin lira krediye 24 ay sıfır faiz

Transit modelleri için Ford Finans'tan 20 bin lira 24 ay faizsiz kredi imkanı sunulduğu belirtilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Ford Finans ile sağlanan kredilerde uzun şasili Transit modeller için uygulanan 20 bin liraya 24 ay yüzde sıfır faiz desteği, kısa şasili Transit modellerinde ise 15 bin liraya 18 ay yüzde sıfır faiz müşterin rahat bir ödeme planı yapmasını sağlıyor. Ayrıca, 'Klima Yarı Fiyatına' kampanyası Eylül ayında da devam ediyor."

Ağır ticari araç segmentinde, Cargo 6x4 ve çekici modelleri için 80 bin TL kredi için 24 ay vadeye yüzde 0,99 faiz ile kredi desteği sunan Ford Otosan, bu modellerde 1.500 liralık takas desteğinin yanı sıra klima fiyatını da eylül ayına özel olarak tüm Cargo modelleri için bin liraya indirdi.

Ford Pazarlama Müdürü Serhan Turfan, kampanyalarla ilgili ÖTV indiriminin 30 Eylül de sona erdiğini anımsatarak, "Ford olarak ÖTV indirimleri ile birlikte kullanılabilen büyük bir kampanya başlattık. 'Büyük Balık Kaçmadan' sloganı ile başlattığımız bu kampanyada büyük indirimler ve çok cazip ödeme koşulları mevcut. Büyük balık kaçmadan tüm müşterilerimizi Ford plazalara davet ediyoruz" dedi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap