GEFCO Türkiye, halkalarını tamamladı!

GEFCO tarafından kurulan Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi Eylül ayından itibaren hizmet vermeye başladı.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

 


 
 
İSTANBUL - Avrupa'nın en iyi lojistik sağlayıcılarından biri olan GEFCO Türkiye, 10 Eylül itibariyle hizmet vermeye başlayan GEFCO Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ile hizmet zincirindeki son halkasını da tamamladı.
GEFCO Türkiye bünyesinde kurulan Gefco Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi ile GEFCO müşterileri 360 derece entegre hizmetten yararlanabilecek. Bu sayede müşteriler her türlü ithalat, ihracat, antrepo işlemleri, transit gibi gümrük işlemlerini de  GEFCO güvencesiyle yapabilecek. Tedarik zincirinin tek tek her halkasını kendi bünyesinde toplayan GEFCO, müşterilerinin beklentilerini ve tüm süreçleri kendi bünyesinde tek bir noktadan organize edebilecek.

fulviovillagefcoturkiyegnmd.jpg


GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio Villa konu ile ilgili olarak "Kurduğumuz GEFCO Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. ile müşterilerimizin gümrük ile ilgili her türlü ihtiyacına çözüm bulmaktan gurur duyuyoruz. Tedarik zincirinin en önemli halkası olan gümrükleme konusunda başladığımız bu yeni hizmet ile birlikte GEFCO Türkiye olarak  hizmet yelpazemizde bütünlüğe ulaşmanın mutluluğu içindeyiz" dedi.