27 °C

Gülen Boya Bursa'da lojistik merkezi açtı

Polisan Holding Üst Yöneticisi Mizrahi, dünya piyasalarını etkileyen global krize de değinirken, Türkiye'nin de bu krizden etkilenmemesinin mümkün olmadığını belirtti

Gülen Boya Bursa'da lojistik merkezi açtı

 

BURSA - Gülen Boya Bursa Bölge ve Lojistik Merkezi, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis ve Polisan Holding Üst Yöneticisi Erol Mizrahi'nin katıldığı törenle açıldı.

Mizrahi, törende yaptığı konuşmada, firma olarak bin metre kare alanda kurdukları, 16 kişilik kadrosuyla hizmet verecek olan merkez ile, müşterilerine daha hızlı ve efektif hizmet vermeyi amaçladıklarını bildirdi. Mizrahi, dünya piyasalarını etkileyen global krize de değinirken, Türkiye'nin de bu krizden etkilenmemesinin mümkün olmadığını belirtti.

"Bu ülkenin insanı krizlere alışık olduğundan, geçmiş tecrübelerimize de dayanarak, hep birlikte bu krizi de atlatacağımıza inanıyorum" diyen Mizrahi, Gülen Boya'nın yıllardır krizlere karşı büyümesini sürdürebilmiş ve kriz ortamlarını pozitif etkilere çevirebilmiş bir marka olduğunu söyledi.

Bursa'da zirveye oturmak için bu merkezi açtıklarını, yenilikçiliğin krizlere karşı dirençli olmadaki önemini bildiklerini anlatan Mizrahi, şöyle devam etti:

"Bu bilinçle 2008 itibariyle markamız yeni bir yapılanma içerisine girdi. Türkiye'de ve hatta dünyada ilk kez 'bir boya değil ev kozmetiği üretiyoruz' dedik. Boya pazarında büyük bir değişimle, bakış açımızdaki farklılığı ortaya koyduk.

Tüketiciye daha da yakınlaşmanın ilk adımını attık. 2008 yılında tüm ambalaj ve etiketlerimizi, yani yüzümüzü değiştirdik. Bundan oldukça olumlu sonuçlar elde ettik. Yeni nesil miks sistem ile Türkiye'de bir çığır açtık. Sektörde öncü bir rol üstlendik.

Bayilerimiz bu sayede çok daha etkin stok denetimi yapma olanağı yakalamıştır. Bu attığımız adımlarla, 2008'de daralan pazarlardan, en büyük marka olarak çıkıyoruz. 2009 yılında da tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bu büyük aileye yaraşır yeniliklerle yolumuza devam edeceğiz."

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap