21 °C

Her AVM'ye bir kütüphane projesine TRKTYD'den tam destek

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Sandalcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen "her AVM'ye bir kütüphane" projesine tam destek vereceklerini açıkladı.

Her AVM'ye bir kütüphane projesine TRKTYD'den tam destek

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı Konu Kapsamında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ile bir araya geldi.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ile gerçekleştirdiği toplantıda, Kentsel Tesis Yönetim Derneği Üyelerinin, entegre tesis yönetim sektöründe ülkemizde ve yurtdışında gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Tesis yönetim sektörünün oluşturduğu istihdam ve ekomik gücün öneminden bahseden Sandalcı, Bakan Yardımcısı Demircan'a 27-29 Kasım 2020 tarihlerinde Kızılcahamam Ankara Elize Hotel 'de gerçekleştirecekleri 2.Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi'nin sektörün gelişmesi ve standartlarının oluşturulması adına en önemli organizasyonlardan biri olduğunu söyledi.

Bakan Yardımcısı Demircan, gerçekleşecek zirve de her AVM'ye bir kütüphane konulu oturumda olacağını söyledi.

Demircan, Türkiye genelinde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan bu projede Kentsel Tesis Yönetim Derneği'nin önemli bir rolü olduğunu bildirdi.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürütülen bu önemli projeye gereken desteği tesis yönetim şirketleri ve tedarikçileri olarak vereceklerini söyledi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap