"Yapı Kredi'nin şube sayısı 1001'e ulaşacak"

Rahmi Koç, Yapı Kredi'nin Antalya'nın Demre ilçesindeki yeni şube açılışına katıldı

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

DEMRE - Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Yapı Kredi Bankası'nın şube sayısının 2009 yılı sonunda 1001'e ulaşacağını belirtti.

Yapı Kredi Bankası'nın Antalya'nın Demre ilçesindeki şubesi açıldı. Şubenin açılış kurdelası, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Bülent Bulgurlu, Finike Kaymakamı ve Demre Kaymakam Vekili İlhami Aktaş tarafından birlikte kesildi. Törene, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Beymelek Belediye Başkanı Osman Güngör, Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Öztürk, grup başkanı Bülent Adıbelli, Antalya Bölge Müdürü Şali Cengiztekin ile vatandaşlar katıldı. 

Açılıştan sonra gazetecilere açıklama yapan Rahmi Koç, Yapı Kredi Bankası'nın Demre şubesiyle birlikte 811 şubeye ulaştığını bildirdi. Koç, bu yıl içinde 130 yeni şube açtıklarını, yıl sonuna dek 30 yeni şube daha açılacağını kaydetti. Koç, şunları söyledi: 

"Yapı Kredi Bankası'nın şube sayısı bu yıl sonunda 841'e ulaşacak. Böylece bu yıl toplam 160 şube açılmış olacak. 2009 yılı sonunda Yapı Kredi Bankası, 1001 şubeye ulaşacak. Yapı Kredi Bankası olarak, turfanda sebzeciliğin yaygın olduğu Demre'ye ve Demre çiftçisine hizmet vereceğiz. Bankacılıkta bayanların daha başarılı olduğuna inanıyoruz. Şube müdürümüz ve personelimizin tamamına yakını bayan."