14 °C

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan doğal gaz rezervi keşfi değerlendirmesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Keşfettiğimiz tarihimizin en büyük doğal gaz rezerviyle yarınlarımız daha aydın, milletimiz daha müreffeh olacak" açıklamasında bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan doğal gaz rezervi keşfi değerlendirmesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Bağımsız Türkiye'nin kaşifleri Fatih, Kanuni ve Yavuz yine yolumuzu aydınlattı. Keşfettiğimiz tarihimizin en büyük doğal gaz rezerviyle yarınlarımız daha aydın, milletimiz daha müreffeh olacak." ifadelerini kullandı.

Bakan Varank, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'nin Karadeniz'deki doğal gaz rezervi keşfine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Varank, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardır. Bağımsız Türkiye'nin kaşifleri Fatih, Kanuni ve Yavuz yine yolumuzu aydınlattı. Keşfettiğimiz tarihimizin en büyük doğal gaz rezerviyle yarınlarımız daha aydın, milletimiz daha müreffeh olacak."

Türkiye, tarihindeki en büyük doğal gaz keşfini Karadeniz'de yaptıTürkiye, tarihindeki en büyük doğal gaz keşfini Karadeniz'de yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjdeyi' açıkladı: Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz keşfettikCumhurbaşkanı Erdoğan 'müjdeyi' açıkladı: Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz keşfettik

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap