10 °C

TTNET'ten her gün 80 kişiye netbook

Şirket, Hızlı İnternetle Hızla Kazan kampanyasıyla her gün 80 kişiye Vestel marka netbook hediye etti

TTNET'ten her gün 80 kişiye netbook

 

İSTANBUL - TTNET'in, mevcut müşterilerine özel sunduğu "Hızlı İnternetle Hızla Kazan" kampanyasıyla her gün 80 kişiye Vestel marka netbook hediye ettiği bildirildi.

TTNET'ten yapılan açıklamada, şirketin, mevcut müşterilerine özel hayata geçirdiği kampanya ile haftada 480 olmak üzere kampanya süresince toplam 1920 adet Vestel marka netbook hediye ettiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, 27 Haziran 2009 tarihine kadar sürecek "Hızlı İnternetle Hızla Kazan" kampanyası kapsamında Pazar günleri hariç her gün yapılacak çekilişle; 1 Mbps 4 GB paketinden 8 Mbps'a kadar hız sunan NET Paketlerine geçen 40 kişi, 4 LİMİTSİZ Paket'inden 8 LİMİTSİZ Paket'ine geçiş yapan 10 kişi, www.ttnet.com.tr adresinden düzenli ödeme talimatı veren 10 kişi, En az 4 yıldır 2 Mbps Limitsiz ve 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve www.ttnet.com.tr adresindeki kampanya anketini dolduran 20 kişinin Vestel netbook kazandığı kaydedildi.

Açıklamada, netbook kazanan TTNET müşterilerinin ayrıca 3 ay boyunca ayda ekstra 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkının da sahibi olduğu ifade edildi.

Öte yandan TTNET'in, 2 Mbps Limitsiz ile 4 Mbps Limitsiz paketlerini kullanan ve 4 yılı aşkın süredir TTNET'i tercih eden özel müşterilerini Vestel netbook'un yanı sıra ferdi seyahat sağlık sigortası ile ödüllendirdiği belirtildi.

Bu doğrultuda, www.ttnet.com.tr adresindeki anketi dolduran müşterilerin, tüm dünyada geçerli olan 1 yıllık 50 bin dolarlık teminatlı ferdi seyahat sağlık sigortası sahibi oldukları bildirildi.

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.