17 °C

Türk Barter, sermayesini 10.7 milyon liraya çıkardı

Şirketin gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu'nda 2008 yılı faaliyetleri ve genel ekonomik durumun değerlendirilmesi yapıldı

Türk Barter, sermayesini 10.7 milyon liraya çıkardı

 

İSTANBUL - Türk Barter International'ın, şirket sermayesini 6 milyon liradan 10 milyon 750 bin liraya çıkardığı bildirildi.

Türk Barter International'dan yapılan açıklamada, şirketin Olağan Genel Kurulunun bütün ortakların eksiksiz iştiraki ile Maslak Park Plaza'daki şirket merkezinde gerçekleştirildiği belirtildi.

Genel kurulda, Yönetim Kurulu Başkanı M. Sırrı Şimşek tarafından 2008 yılı faaliyetleri ve genel ekonomik durumun bir değerlendirilmesinin yapıldığı dile getirilen açıklamada, şirket genel kuruluna katılan ortakların tamamının öz kaynaklardan karşılanmak üzere şirket sermayesinin 6 milyon liradan 10 milyon 750 bin liraya çıkarılmasını oy birliği ile kabul ettiği kaydedildi.

Açıklamada, Türk Barter'ın 2009 hedeflerinin içinde Altın Medya'nın kurulması ve medya sektörünün desteklenmesi başta olmak üzere, Tourism Bank ile turizm sektörünün desteklenmesi, Barter Yapı ile yarım kalmış inşaatların Barter Kredisi ile desteklenmesi, yurt dışı lisans anlaşmaları yapılıp yurt içinde franchise ağı ile genişlemeye devam edilmesinin yer aldığı belirtildi.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap