Türkiye merkezli firma ihraç kayıtlı havlu satın alacak

Türkiye merkezli firma İran, Azerbaycan ve Katar’da otel projeleri için 12 aylık kontratlı olarak havlu ve bornoz çeşitleri siparişi için fiyat teklifleri talep ediyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türkiye’ye gelerek gerek kültürel uyum gerekse uygun yaşam ve yatırım koşullarının elverişli olması gibi sebeplerle yerleşen yabancı yatırımcıların ve yerleşimcilerin sayısı her geçen gün artmakta, başarı hikayeleri de çoğalmakta.

Türkiye’de mukim yabancı ortaklı bir şirket İran, Azerbaycan ve Katar’da otel projeleri aldıklarından bahisle ellerindeki projeler için 12 aylık kontratlı alım yapacaklarını belirterek aşağıdaki mesajı iletmiştir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Sayın Yetkili,
Aşağıdaki ürünlerden her ay 1 konteyner olmak üzere 1 yıllık alım yapmak istiyoruz.
Tüm ürünler beyaz renk olacaktır.
Teklifinizi lütfen mail ile bize ulaştırmanızı rica ediyoruz.

BANYO HAVLUSU 500GRM 70X140
EL HAVLUSU 230GRM 50X90
AYAK HAVLUSU 250GRM 50X70
TRAŞ HAVLUSU 30GRM 30X30
BORNOZ 1000GRM X-XL

http://turkishexporter.net/en/Leads/344512_turkey-based-company-to-buy-hotel-towels-bathrobes

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Etiketler