ETILR ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

İlgili Hisseler: Etiler Gıda Ve Ticari Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Özet Bilgi
02/10/2026 Tarihli Pay Geri Alım İşlemleri
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?Hayır
Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren OrtaklıkETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu OrtaklıkETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşleminin NiteliğiYakın Ve Ciddi Bir Kayıptan Kaçınmak Amacıyla
Söz Konusu Geri Alımın AmacıPay sahiplerini korumak, pay fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak.
Yönetim Kurulu Karar Tarihi01.10.2026
Geri Alıma Konu Pay Miktarı (Nominal TL)25.000.000
Ödenecek Azami Tutar (TL)150.000.000
Geri Alım İşlemlerinin Detayları
İşleme Konu Payİşlem Tarihiİşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL)Sermayeye Oranı (%)İşlem Fiyatı (TL/Adet)Varsa Bu Paylara Bağlı İmtiyazlar
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202618.9020,007556,24
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202641.0980,016426,25
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20265.6510,002266,27
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20265.0000,0026,28
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20263.9750,001596,29
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202615.3740,006146,3
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202630.0000,011996,31
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202621.7780,00876,32
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202614.0310,005616,33
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20268.0620,003226,34
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202620.0660,008026,35
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202632.0960,012826,36
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20266.2230,002496,38
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202615.4960,006196,39
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026122.2480,048846,4
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20268220,000336,43
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202612.0730,004826,44
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202665.2160,026066,45
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202664.1500,025636,46
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202617.8720,007146,47
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202611.4570,004586,48
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202669.9520,027956,49
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026299.7020,119746,5
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026158.8860,063486,51
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202645.3850,018136,52
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202614.0000,005596,53
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202675.7390,030266,54
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202660.0260,023986,55
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202625.4980,010196,56
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202611.6360,004656,57
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202611.8690,004746,58
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202636.9630,014776,59
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026309.4560,123646,6
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202685.7710,034276,61
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20261.4540,000586,62
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202659.2350,023676,63
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202678.5630,031396,64
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202680.7480,032266,65
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202626.7140,010676,66
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202623.2860,00936,67
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202626.9350,010766,68
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202635.2550,014096,69
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026607.8100,242846,7
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.2026107.3270,042886,71
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.202640.1590,016056,72
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001725.09.20261.902.5140,760136,73
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026106.3790,04257,14
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.202674.4080,029737,15
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.20265.0150,0027,16
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026107.5860,042987,17
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026196.9890,07877,18
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026432.6330,172857,19
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026235.1350,093957,2
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026335.1350,13397,21
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.202629.2480,011697,24
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.20266.2300,002497,25
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026299.6570,119727,26
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001728.09.2026200.0000,079917,27
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202654.9130,021947,27
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20265.5780,002237,29
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20262.0840,000837,35
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202616.0700,006427,37
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026183.9300,073497,38
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20264.9320,001977,39
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026200.0000,079917,4
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026500.0000,199777,41
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026122.8500,049087,42
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026441.0110,17627,44
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20261.0870,000437,47
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026210.0000,08397,48
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202627.2520,010897,49
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202615.0000,005997,5
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026170.0170,067937,51
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20261.0000,00047,54
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20265.0000,0027,55
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20265.6500,002267,56
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.20262.6700,001077,57
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202691.1950,036447,58
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202623.0700,009227,59
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.202629.9990,011997,6
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026220.8300,088237,61
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001729.09.2026120.5860,048187,62
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001730.09.2026500.0000,199777,5
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001730.09.2026800.0000,319637,51
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.2026100.0000,039957,23
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20267.9190,003167,27
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20265.0000,0027,29
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20262.4310,000977,39
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.202656.1010,022417,4
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.202682.5440,032987,41
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20262.5400,001017,44
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.202697.4600,038947,45
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20268750,000357,46
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20262.0260,000817,47
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20265.6260,002257,49
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20261.3260,000537,5
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.2026207,51
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.202693.0460,037187,52
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.20265.0370,002017,54
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001701.10.202650.0000,019987,65
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.20262.6210,001057,48
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202639.3850,015747,49
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202612.0210,00487,5
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.2026100.0000,039957,52
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.20266.6170,002647,58
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.2026100.0000,039957,59
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.2026100.0000,039957,6
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202612.7360,005097,62
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.20265.0000,0027,63
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202616.0430,006417,64
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.2026320.0170,127867,65
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.20264.9490,001987,66
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202695.0340,037977,67
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.20266.3440,002537,68
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.2026201.1130,080357,69
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202692.6920,037037,7
B Grubu, ETILR, TREEIBG0001702.10.202649.8510,019927,72
Ek Açıklamalar

Şirket Yönetim Kurulumuzun 23/09/2026, 28/09/2026 ve 01/10/2026 tarihli kararları doğrultusunda, 02/10/2026 tarihinde 1.164.423 adet payın geri alımı gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen bu işlemle birlikte, geri alım programı kapsamında Şirketimiz tarafından geri alınan toplam 12.185.968 adet payın sermayeye oranı 0,0487 seviyesine ulaşmıştır.


Çekince: Bu açıklama, bilgilendirme amacıyla İngilizce olarak da sunulmuştur. Türkçe ve İngilizce versiyonlar arasında herhangi bir uyumsuzluk olması halinde Türkçe versiyon geçerli olacaktır.


Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.