Dogecoin ne kadar oldu? DOGE kaç TL, kaç dolar?

Popüler alt coinlerden Dogecoin ne kadar oldu, merak ediliyor. Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk'ın bir dönem yaptığı paylaşımlarla desteklediği Dogecoin, son dönemde inişli çıkışlı bir grafik sergiliyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Popüler alt coinlerden biri olan Dogecoin, bir dönem yakaladığı yükselişle dikkat çekerken, sonrasında bu yükselişi devam ettiremedi ve bir süredir beklentilerin altında kaldı. Özellikle Elon Musk'ın desteğiyle zirveyi gören Dogecoin, son dönemde yatırımcısını üzerken, kripto para yatırımcıları Dogecoin'in yeniden yükselip yükselmeyeceğini, analistlerin tahminlerini araştırıyor.

Dogecoin kaç TL?

Popüler alt coinlerden biri olan Dogecoin şu anda 0,24840 dolardan işlem görüyor. Bu miktar 2,1070 TL'ye tekabül ediyor.

Analistler en değerli alt coinler arasında yerini muhafaza etse de, son dönemde yatırımcıların beklediği çıkışı yapamadı. Yatırımcıların dikkatle takip ettiği Dogecoin konusunda analistler düşüş bekliyor. Dogecoin'in 0,2 doların altına düşebileceğini belirten analistler, uzun vadede ise bu alt coinden dalgalı bir performans bekliyor.