15 °C

15 gün boyunca 27 caz performansı!

15 gün boyunca 27 caz performansı!

 

 

 
 
İSTANBUL - Profesyonel, amatör veya dinleyici olarak cazı hayatının bir parçası haline getirmiş herkesi biraraya getirmeyi amaçlayan ve 15 gün boyunca cazın ustalarını ağırlayacak festival kapsamında; Sibel Köse, Jehan Barbur, Birsen Tezer, Ayşe Gencer, İmer Demirer, Sarp Maden Quintet, A Capella Boğaziçi, Pia Tango feat. Sumru Ağıryürüyen, Alp Ersönmez – Cereyanlı, Ayşe Tütüncü Dörtlüsü, Ece Göksu Quartet, Yeşim Pekiner Quintet gibi önemli sanatçı ve gruplar yer alıyor. 
"Jazz15"te aynı zamanda; Selen Beytekin, Cemmetin Band, Buket Coşkuner Quintet, Pastel Caz Kumpanyası - GUP, Ferhat Öz & Nilüfer Verdi, Halil Serin Trio, Damla Pehlevan, Ceyda Özbaşarel + KDV, Bora Çeliker Quartet, Melisa Kral Quintet, Banu Savaş Quintet, State of Jam gibi sevilen isim ve gruplar da dinlenebilecek. 
 
Eş Zamanlı Caz Keyfi! 
Cazseverler; festival boyunca Akademi Restaurant'ın boğazı her açıdan gören eşsiz manzaralı terasında, Nişantaşı Zihni'nin her köşesi tarih kokan atmosferinde ve 60 m²’nin sıcak ve samimi ortamında cazın keyfini çıkaracaklar. 
03 – 17 Mayıs tarihleri arasında Akademi Restaurant, Nişantaşı Zihni ve 60 m²'de düzenlenecek "Jazz15" festivalinin biletleri; www.mybilet.com adresinden, 60 m²’den ve etkinlik günlerinde mekan girişlerinden temin edilebiliyor. Akademi Restaurant konserlerini yemekli izlemek isteyenler, www.mybilet.com 'dan yerlerini ayırtabiliyor. "Jazz15" festival biletleri 15 TL ile 35 TL arasında değişiyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap