BOTAŞ personel alımı başvurusu bugün sona eriyor

Geçtiğimiz günlerde başlayan BOTAŞ personel alımı başvuru işlemleri devam ediyor. İŞKUR iş ilanları üzerinden gerçekleştirilen BOTAŞ personel alımı başvuruları 29 Ocak'ta sona eriyor. BOTAŞ personel alımı ile 268 personel çeşitli illerde istihdam edilecek.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan ile BOTAŞ personel alımı konusundaki detaylar belli oldu. İŞKUR iş ilanları üzerinden yapılacak personel alımlarında mühendis, uzman yardımcısı, büro görevlisi, itfaiye görevlisi, teknisyen kadroları için personel istihdam edilecek. BOTAŞ personel alımı başvuruları ise 25 Ocak'ta başlayacak ve 29 Ocak 2021 Cuma tarihine kadar devam edecek.

BOTAŞ personel alımı kapsamında 268 personel istihdam edilecek. Personeller Ankara, Aksaray, Adana, Şanlıurfa, Kayseri, İstanbul, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Ağrı, Çorum, Erzurum, Aydın, Kocaeli, Diyarbakır, Şırnak, Mardin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kars, Iğdır, Ardahan, Samsun, Konya, Artvin, Rize kentlerinde görevlendirilecekler.

Bu konularda ilginizi çekebilir