29 °C

CHP'nin aday listesi

CHP'de 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen 131 ismin 128'i yerlerini korudu. Genel başkan yardımcıları Murat Özçelik ve Ercan Karakaş bu kez aday gösterilmedi.

CHP'nin aday listesi

CHP'de milletvekili aday listesinin oylandığı Parti Meclisi (PM) toplantısı yapıldı. PM, akşam saatlerinde yapılan Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK) ardından toplandı. Saat 03.30'a kadar süren toplantıda, MYK tarafından belirlenen milletvekili aday listesi netleştirildi. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun yine İzmir ikinci bölge ikinci sıradan aday olduğu listede, 2 MYK üyesi yer almadı.  7 Haziran seçimlerine İstanbul 3. Bölge 7. sıradan giren ve milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik bu kez aday gösterilmedi. Özçelik'in sırasına, 9. sırada yer alan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu kaydırıldı.

Daha önce aday gösterilmeyen Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu da İstanbul 3. Bölgeden aday oldu. 

PM'de diğer bir sürpriz Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ismi üzerinde yaşandı. CHP'den istifa eden İhsan Özkes'in yerine, sıra kaydırılarak Akkaya listeye girdi. Yakup Akkaya, İstanbul 1. Bölge 11. sıradan aday gösterildi. Akkaya da 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı gösterilmemişti.

CHP MYK'dan milletvekili adayı gösterilmeyen diğer isim ise Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş. 

RTÜK üyeliğinden istifa eden Öztunç ile eski konsolos Yılmaz da listede

Türkiye'nin Duşanbe Büyükelçiği'nden istifa eden eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz, CHP'nin Ardahan milletvekili adayı olarak listeye girdi.

CHP kontenjanından RTÜK üyeliğine seçilen ve adaylık için bu görevinden istifa eden Ali Öztunç ise Kahramanmaraş birinci sıradan milletvekili adayı oldu. CHP, 7 Haziran seçimlerinde bu iki ilde milletvekili çıkaramamıştı.

İlgezdi yine aday

İstanbul 1. Bölgede Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey yer aldı. Bu bölgede ikinci sıra ise hakkındaki iddialar nedeniyle tartışma konusu olan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin eşi Gamze Akkuş İlgezdi'nin oldu. İlgezdi, 7 Haziran seçimlerindeki yerini korudu. 

Önceki seçimde Tokat'tan birinci sıradan milletvekili seçilen Orhan Düzgün'ün yerine ise eski il başkanı Kadim Durmaz'ın aday gösterildiği belirtildi.

Partinin Gaziantep birinci sıra adayı CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Akif Ekici oldu. Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, yeni listede 4. sıradan aday gösterildi. 

Oran ve Aksünger de listede yer almayan isimler

7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen eski milletvekili Umut Oran yine listede yer almadı. Eski milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Erdal Aksünger de listede yer bulamadı. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeliğinden istifa ederek aday olan Doç. Dr. Koray Çalışkan da listeye giremedi. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ile Muharrem İnce de yerini koruyan milletvekillerinden. Baykal, Antalya ikinci sıradan, İnce ise Yalova birinci sıradan tekrar aday gösterildi. 

'Önce Türkiye diyen 550 aday' olarak nitelendirilen CHP milletvekili aday listelerine ilişkin sayısal veriler ise şöyle:

425 erkek / 125 kadın aday
13 ilkokul/ 11 ortaokul/ 79 lise/ 447 üniversite 
28 genç aday
14 seçim bölgesinde kadın adaylar ilk sırada.


ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
ADANA 7 ORHAN TOKLU
ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
ADANA 9 KEMAL DERİN
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
ADANA 12 GÜLCAN ABALI
ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
ADANA 14 ETEM TOK

ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK

AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
AĞRI 2 ERKAN SAYAN
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
AĞRI 4 KASIM ASLAN

AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
AMASYA 2 HASAN ACAR
AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

ANKARA 1.Bölge    1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA 1.Bölge    2 NECATİ YILMAZ
ANKARA 1.Bölge    3 TEKİN BİNGÖL
ANKARA 1.Bölge    4 AYLİN NAZLIAKA
ANKARA 1.Bölge    5 LEVENT GÖK
ANKARA 1.Bölge    6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
ANKARA 1.Bölge    7 BÜLENT KUŞOĞLU
ANKARA 1.Bölge    8 ALİ BALKIZ
ANKARA 1.Bölge    9 GAMZE TAŞCIER
ANKARA 1.Bölge    10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
ANKARA 1.Bölge    11 SELAHATTİN EMRE
ANKARA 1.Bölge    12 SEMA AKSOY
ANKARA 1.Bölge    13 FARUK ÖZDEMİR
ANKARA 1.Bölge    14 ERDOĞAN KILIÇ
ANKARA 1.Bölge    15 TURHAN İÇLİ
ANKARA 1.Bölge    16 SEZGİN KAYA
ANKARA 1.Bölge    17 AHMET ERSEN ÖZSOY
ANKARA 1.Bölge    18 MURATCAN IŞILDAK
ANKARA 2.Bölge    1 ŞENAL SARIHAN
ANKARA 2.Bölge    2 MURAT EMİR
ANKARA 2.Bölge    3 AHMET HALUK    KOÇ
ANKARA 2.Bölge    4 NİHAT    YEŞİL
ANKARA 2.Bölge    5 ALİ RIZA    ERBAY
ANKARA 2.Bölge    6 CELALETTİN    KOÇ
ANKARA 2.Bölge    7 SEMRA    DİNÇER
ANKARA 2.Bölge    8 BARIŞ OZAN    VURAL
ANKARA 2.Bölge    9 ALİ    YILMAZ
ANKARA 2.Bölge    10 SELMA    ERGEN
ANKARA 2.Bölge    11 ABİDİN    ŞAHİN
ANKARA 2.Bölge    12 EMRE AYDIN
ANKARA 2.Bölge    13 CANAN    GÜLLÜ
ANKARA 2.Bölge    14 EROL    BEKTAŞ

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ    KARA
ANTALYA 2 DENİZ    BAYKAL
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN    BUDAK
ANTALYA 4 MUSTAFA    AKAYDIN
ANTALYA 5 DEVRİM    KÖK
ANTALYA 6 FİGEN    ALBUGA ÇALIKUŞU
ANTALYA 7 RAFET    ZEYBEK
ANTALYA 8 NUSRET    BAYAR
ANTALYA 9 DENİZ    FİLİZ
ANTALYA 10 SULTAN    YEGEN
ANTALYA 11 SEVİNDİK    GİZLİ
ANTALYA 12 CAVİT    ARI
ANTALYA 13 BARIŞ    İŞBİLEN
ANTALYA 14 MERAL    MENGİ

ARDAHAN 1 ÖZTÜRK    YILMAZ
ARDAHAN 2 ERDEM    UYĞUR

ARTVİN 1 UĞUR    BAYRAKTUTAN
ARTVİN 2 MUSA    ULUTAŞ

AYDIN 1 BÜLENT    TEZCAN
AYDIN 2 METİN LÜTFİ    BAYDAR
AYDIN 3 HÜSEYİN    YILDIZ
AYDIN 4 MEHMET FATİH    ATAY
AYDIN 5 TAYFUN    TALİPOĞLU
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR    ERKUT
AYDIN 7 FULYA    ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR 1 MEHMET    TÜM
BALIKESİR 2 AHMET    AKIN
BALIKESİR 3 NAMIK    HAVUTÇA
BALIKESİR 4 ENSAR    AYTEKİN
BALIKESİR 5 FİKRET    ŞAHİN
BALIKESİR 6 ALİ KEMAL    DEVECİLER
BALIKESİR 7 ALİ    ER
BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA    YALÇINKAYA
BARTIN 2 AYSU    BANKOĞLU

BATMAN 1 MANSUR OBUT
BATMAN 2 ORHAN    CİHAN
BATMAN 3 HAMİT    KESKİN
BATMAN 4 KEMAL    DEMİR

BAYBURT 1 MURAT    BÜLBÜL
BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR

BİLECİK 1 YAŞAR    TÜZÜN
BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS

BİNGÖL 1 KAZIM    ALINAK
BİNGÖL 2 KEMAL    SATICI
BİNGÖL 3 HÜSEYİN    NEGÜZEL

BİTLİS 1 VEYSİ    UYANIK
BİTLİS 2 FERHAT    ŞAHİN
BİTLİS 3 İSMAİL    NACAR

BOLU 1 TANJU    ÖZCAN
BOLU 2 MEHMET BURAK    COP
BOLU 3 ELFAZ TEMİZ

BURDUR 1 MEHMET    GÖKER
BURDUR 2 KADİR    KOÇ
BURDUR 3 OKAN    KURD

BURSA 1 LALE    KARABIYIK
BURSA 2 CEYHUN    İRGİL
BURSA 3 ORHAN    SARIBAL
BURSA 4 ERKAN    AYDIN
BURSA 5 NURHAYAT    ALTACA KAYIŞOĞLU
BURSA 6 MUSTAFA    ŞENYURT
BURSA 7 ASÜDE    ŞENOL
BURSA 8 NURAY    ÇOHAN
BURSA 9 İSMET    KARACA
BURSA 10 DENİZ    BAYKAL
BURSA 11 ŞADİ    ÖZDEMİR
BURSA 12 İNAN    KESER
BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
BURSA 14 FEVZİ SAYAN
BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
BURSA 16 SEMİH    ÖZDEMİR
BURSA 17 ÖZKAN    KAYAOĞLU
BURSA 18 ALPAY    AYDIN

ÇANAKKALE 1 MUHARREM    ERKEK
ÇANAKKALE 2 BÜLENT    ÖZ
ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL
ÇANAKKALE 4 ADİL    CAN

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT    ATALAY
ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI

ÇORUM 1 TUFAN    KÖSE
ÇORUM 2 MUHARREM    BOZDOĞAN
ÇORUM 3 DİNÇER    SOLMAZ
ÇORUM 4 SAİM    TOPGÜL

DENİZLİ 1 MELİKE    BASMACI
DENİZLİ 2 KAZIM    ARSLAN
DENİZLİ 3 GÜLİZAR    BİÇER KARACA
DENİZLİ 4 ADİL    DEMİR
DENİZLİ 5 AHMET    DİVARCI
DENİZLİ 6 HALİS    ÖDEL
DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ

DİYARBAKIR 1 NACİ    SAPAN
DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN    TAŞKIRAN
DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN
DİYARBAKIR 4 HAMİT    FİDAN
DİYARBAKIR 5 NURDAN    ERDİŞ
DİYARBAKIR 6 SERDAR    KILIÇOĞLU
DİYARBAKIR 7 RECEP    LEYGARA
DİYARBAKIR 8 EMRAH    ANLI
DİYARBAKIR 9 ASLI    AÇIKGÖZ
DİYARBAKIR 10 MEHTAP    ULUBA
DİYARBAKIR 11 ENGİN    DAYANIK

DÜZCE 1 ZAFER    TEBER
DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ
DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN

EDİRNE 1 OKAN    GAYTANCIOĞLU
EDİRNE 2 ERDİN    BİRCAN
EDİRNE 3 GÜRKAN    GÜNESER

ELAZIĞ 1 FATİH    GÜRSUL
ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER
ELAZIĞ 3 YILBAY    ÇELİK
ELAZIĞ 4 LALE    AYDIN

ERZİNCAN 1 ERDOĞAN    ÖZYALÇIN
ERZİNCAN 2 YALÇIN    TANRIVERDİ

ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ
ERZURUM 2 YAVUZ POLAT
ERZURUM 3 ORHAN    BOZKURT
ERZURUM 4 HAYDAR BULUT
ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ
ERZURUM 6 NECİP    AKTAŞ

ESKİŞEHİR 1 GAYE    USLUER
ESKİŞEHİR 2 UTKU    ÇAKIRÖZER
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN    YÜKSEL
ESKİŞEHİR 4 METİN    TOMSUK
ESKİŞEHİR 5 ERDAL    ÇAKICIER
ESKİŞEHİR 6 ERDAL    CAFEROĞLU

GAZİANTEP 1 AKİF    EKİCİ
GAZİANTEP 2 MEHMET    GÖKDAĞ
GAZİANTEP 3 ALİ    PERİ
GAZİANTEP 4 COŞKUN    ÖZKAYA
GAZİANTEP 5 NACİ    KILIÇ
GAZİANTEP 6 HASAN    ŞAHİN
GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE    ALTINBAŞ
GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ
GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
GAZİANTEP 10 CEMAL    ÇANKAYA
GAZİANTEP 11 HAKAN    KORKMAZ
GAZİANTEP 12 HASAN    AKTAŞ

GİRESUN 1 BÜLENT YENER    BEKTAŞOĞLU
GİRESUN 2 BASRİ    GÜRSOY
GİRESUN 3 İBRAHİM    AKGÜN
GİRESUN 4 SEVGİ    UTLU GÜNGÖR

GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT    ÖZTEKİN
GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR

HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ    ÇİVİ
HAKKARİ 2 MELEK    ÇALLI
HAKKARİ 3 GİYASETTİN    KOÇ

HATAY 1 HİLMİ    YARAYICI
HATAY 2 MEVLÜT    DUDU
HATAY 3 SERKAN    TOPAL
HATAY 4 BİROL    ERTEM
HATAY 5 MEHMET RİYAT    KIRMIZIOĞLU
HATAY 6 SERVET    MULLAOĞLU
HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN    BEDİR
HATAY 8 MEHMET    GÖZEL
HATAY 9 BİLGEN    DUMAN
HATAY 10 SONAY    AYKUT

IĞDIR 1 HALİL    DUMAN
IĞDIR 2 FATMA    ZOR

ISPARTA 1 İRFAN    BAKIR
ISPARTA 2 İSA ÖNDER    DİNÇTÜRK
ISPARTA 3 MUSTAFA    CEYHAN
ISPARTA 4 İZZET    BEYDOĞAN

İSTANBUL 1.Bölge    1 ŞAFAK    PAVEY
İSTANBUL 1.Bölge    2 GAMZE    AKKUŞ İLGEZDİ
İSTANBUL 1.Bölge    3 GÜRSEL    TEKİN
İSTANBUL 1.Bölge    4 BARIŞ    YARKADAŞ
İSTANBUL 1.Bölge    5 MEHMET AKİF    HAMZAÇEBİ
İSTANBUL 1.Bölge    6 MAHMUT    TANAL
İSTANBUL 1.Bölge    7 İLHAN    KESİCİ
İSTANBUL 1.Bölge    8 OĞUZ KAAN    SALICI
İSTANBUL 1.Bölge    9 ONURSAL    ADIGÜZEL
İSTANBUL 1.Bölge    10 ALİ    ÖZCAN
İSTANBUL 1.Bölge    11 YAKUP    AKKAYA
İSTANBUL 1.Bölge    12 METİN    AĞIRMAN
İSTANBUL 1.Bölge    13 KADİR GÖKMEN    ÖĞÜT
İSTANBUL 1.Bölge    14 CEM HAYDAR    BEKTAŞ
İSTANBUL 1.Bölge    15 BİRSEN    TURSUN DEMİREL
İSTANBUL 1.Bölge    16 İRFAN    KARACAN
İSTANBUL 1.Bölge    17 BERHAN    ŞİMŞEK
İSTANBUL 1.Bölge    18 DERYA    ŞENTÜRK
İSTANBUL 1.Bölge    19 NECDET    SARAÇ
İSTANBUL 1.Bölge    20 HASAN    UZUNYAYLA
İSTANBUL 1.Bölge    21 İLKAY    ORHAN
İSTANBUL 1.Bölge    22 ERKAN    BAŞBOĞA
İSTANBUL 1.Bölge    23 NURETTİN    SARIBAL
İSTANBUL 1.Bölge    24 HÜSNİYE    KAYA
İSTANBUL 1.Bölge    25 ÖZGEN    NAMA
İSTANBUL 1.Bölge    26 SÜLEYMAN    GÜZEL
İSTANBUL 1.Bölge    27 İSMAİL    ALTAY
İSTANBUL 1.Bölge    28 SÜLEYMAN    BAYRAKTUTAN
İSTANBUL 1.Bölge    29 HAVANA    BAŞARAN
İSTANBUL 1.Bölge    30 UMUT    ÇAKIR
İSTANBUL 1.Bölge    31 YELDA    GARGUN
İSTANBUL 2.Bölge    1 SELİNA    DOĞAN
İSTANBUL 2.Bölge    2 AYKUT    ERDOĞDU
İSTANBUL 2.Bölge    3 MUSTAFA SEZGİN    TANRIKULU
İSTANBUL 2.Bölge    4 DURSUN    ÇİÇEK
İSTANBUL 2.Bölge    5 SÜLEYMAN SENCER    AYATA
İSTANBUL 2.Bölge    6 GÜLAY    YEDEKCİ 
İSTANBUL 2.Bölge    7 KADRİ ENİS    BERBEROĞLU
İSTANBUL 2.Bölge    8 DİDEM    ENGİN
İSTANBUL 2.Bölge    9 MUSTAFA    SARIGÜL
İSTANBUL 2.Bölge    10 ÇETİN    SOYSAL
İSTANBUL 2.Bölge    11 MELDA    ONUR
İSTANBUL 2.Bölge    12 YÜKSEL MANSUR    KILINÇ
İSTANBUL 2.Bölge    13 CENGİZ    ALP
İSTANBUL 2.Bölge    14 HÜLYA ÇİĞDEM    ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
İSTANBUL 2.Bölge    15 GÜL    YÜKSEL
İSTANBUL 2.Bölge    16 ZEYNEL    ÖZTÜRK
İSTANBUL 2.Bölge    17 İNAN    GÜNEY
İSTANBUL 2.Bölge    18 ÖZGÜR    KOÇAK
İSTANBUL 2.Bölge    19 GÜVEN    KARATAŞ
İSTANBUL 2.Bölge    20 MUSTAFA OZAN    ŞER
İSTANBUL 2.Bölge    21 YUSUF    ERGÜVEN
İSTANBUL 2.Bölge    22 KEMAL    BÜYÜKBAYRAK
İSTANBUL 2.Bölge    23 FATMA    GENÇ
İSTANBUL 2.Bölge    24 FİDAN    ASLAN EROĞLU
İSTANBUL 2.Bölge    25 KADİR    DEMİRGÖZ
İSTANBUL 2.Bölge    26 HALİT    ÖZYURT
İSTANBUL 3.Bölge    1 BİHLUN    TAMAYLIGİL
İSTANBUL 3.Bölge    2 İLHAN    CİHANER
İSTANBUL 3.Bölge    3 ENGİN    ALTAY
İSTANBUL 3.Bölge    4 ALİ    ŞEKER
İSTANBUL 3.Bölge    5 ERDOĞAN    TOPRAK
İSTANBUL 3.Bölge    6 EREN    ERDEM
İSTANBUL 3.Bölge    7 MEHMET    BEKAROĞLU
İSTANBUL 3.Bölge    8 ZEYNEL    EMRE
İSTANBUL 3.Bölge    9 SİBEL    ÖZDEMİR
İSTANBUL 3.Bölge    10 SEYHAN ERDOĞDU
İSTANBUL 3.Bölge    11 FEVZİ GÜMÜŞ
İSTANBUL 3.Bölge    12 EMİNE GÜLİZAR    EMECAN
İSTANBUL 3.Bölge    13 ALİ    ÖZGÜNDÜZ
İSTANBUL 3.Bölge    14 GÖKHAN    GÜMÜŞDAĞ
İSTANBUL 3.Bölge    15 SÜLEYMAN    ÇELEBİ
İSTANBUL 3.Bölge    16 ÇETİN    ÇAPAN
İSTANBUL 3.Bölge    17 EFKAN    BOLAÇ
İSTANBUL 3.Bölge    18 ÖZGÜR    KARABAT
İSTANBUL 3.Bölge    19 HÜSEYİN    ÖZKAHRAMAN
İSTANBUL 3.Bölge    20 ERHAN    BOZAN
İSTANBUL 3.Bölge    21 TÜLAY    ATEŞ
İSTANBUL 3.Bölge    22 MEHTAP    ALBAYRAK
İSTANBUL 3.Bölge    23 RIZA    AKPOLAT
İSTANBUL 3.Bölge    24 KEMAL    ÇEBİ
İSTANBUL 3.Bölge    25 ŞAHANIM    METER
İSTANBUL 3.Bölge    26 TAŞKAN    UYSAL
İSTANBUL 3.Bölge    27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
İSTANBUL 3.Bölge    28 ÖZLEM    DURDAĞI DOKUYUCU
İSTANBUL 3.Bölge    29 TÜRKAN    KEBECİ
İSTANBUL 3.Bölge    30 BAŞAK MERİH    ERİÇOK 
İSTANBUL 3.Bölge    31 SEDA    ÖNDER

İZMİR 1.Bölge    1 SELİN    SAYEK BÖKE
İZMİR 1.Bölge    2 MUSA    ÇAM
İZMİR 1.Bölge    3 AHMET TUNCAY    ÖZKAN
İZMİR 1.Bölge    4 TACETTİN    BAYIR
İZMİR 1.Bölge    5 ÖZCAN    PURÇU
İZMİR 1.Bölge    6 ALİ    YİĞİT
İZMİR 1.Bölge    7 MURAT    BAKAN
İZMİR 1.Bölge    8 MUHSİN    KURT
İZMİR 1.Bölge    9 ALİ HIDIR    ULUDAĞ
İZMİR 1.Bölge    10 EDNAN    ARSLAN
İZMİR 1.Bölge    11 SEVDA    ERDAN KILIÇ
İZMİR 1.Bölge    12 NİLAY    KÖKKILINÇ
İZMİR 1.Bölge    13 MUZAFFER EMİR    CÖMERT
İZMİR 2.Bölge    1 ZEYNEP    ALTIOK
İZMİR 2.Bölge    2 KEMAL    KILIÇDAROĞLU
İZMİR 2.Bölge    3 ZEKERİYA    TEMİZEL
İZMİR 2.Bölge    4 MUSTAFA ALİ    BALBAY
İZMİR 2.Bölge    5 AYTUN    ÇIRAY
İZMİR 2.Bölge    6 ATİLA    SERTEL
İZMİR 2.Bölge    7 KAMİL OKYAY    SINDIR
İZMİR 2.Bölge    8 ALİ    ENGİN
İZMİR 2.Bölge    9 HÜSEYİN    SEZER
İZMİR 2.Bölge    10 ÜLKÜMEN    RODOPLU
İZMİR 2.Bölge    11 ALİ KEMAL    ELİTAŞ
İZMİR 2.Bölge    12 SİBEL    PARMAKSIZ
İZMİR 2.Bölge    13 NURGÜL    UÇAR AKTUĞ

KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ    ÖZTUNÇ
KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER    KETEN
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM    ÇAĞRAŞ
KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN    KESEN
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP    KOÇAK
KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA    GEDİK
KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS    PINAR
KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN    TAŞKESEN

KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL
KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ

KARAMAN 1 SAİM    SEZEN
KARAMAN 2 YAKUP    SELVİ

KARS 1 SELAMİ    YİĞİT
KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR
KARS 3 SAFFET    ÖZDEMİR

KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ    ÇELEBİOĞLU
KASTAMONU 2 YILMAZ    KARAKOÇ
KASTAMONU 3 ORHAN    DANA

KAYSERİ 1 ÇETİN    ARIK
KAYSERİ 2 İBRAHİM    BAHÇECİOĞLU
KAYSERİ 3 AŞKIN    GENÇ
KAYSERİ 4 TÜRKER    TOK
KAYSERİ 5 TÜLİN    TEMEL
KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI    ESKİCİ
KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU    SARI
KAYSERİ 8 KIVILCIM    AKDAĞ
KAYSERİ 9 NAZLI    ERDOĞAN

KIRIKKALE 1 HASAN    BİÇER
KIRIKKALE 2 MUSTAFA    DEMİRAL
KIRIKKALE 3 ADEM    ŞAHİN
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ    KAYAN
KIRKLARELİ 2 VECDİ    GÜNDOĞDU
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA    SOYKAN

KIRŞEHİR 1 OSMAN    KÖK
KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ    EKİCİ

KİLİS 1 ALİ    TUNA
KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN

KOCAELİ 1 FATMA    KAPLAN HÜRRİYET
KOCAELİ 2 HAYDAR    AKAR
KOCAELİ 3 TAHSİN    TARHAN
KOCAELİ 4 TURAN    DUMLU
KOCAELİ 5 CUMA    KARAVAR
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER    SOLAKOĞLU
KOCAELİ 7 KEMAL    NİŞANCI
KOCAELİ 8 UTKAN    GÜNEŞ
KOCAELİ 9 ASUDE    FIRAT ÖZKAN
KOCAELİ 10 YAKUP    TÖRK
KOCAELİ 11 MÜZEYYEN    TOPÇU TAN

KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ    BOZKURT
KONYA 2 ALİ CEMAL    CÖMERT
KONYA 3 GÜLSÜM    FİLORİNALI
KONYA 4 MEHMET TURGAY    BİLGE
KONYA 5 DENİZ    İNDİBİ ÇELİK
KONYA 6 HÜSEYİN    YAĞCI
KONYA 7 MUSA    GÖKÇE
KONYA 8 EMİNE    BALIK
KONYA 9 MEHMET    GAYRETLİ
KONYA 10 NECATİ    SARIHAN
KONYA 11 SEFER    İPEK
KONYA 12 HAKKI    DİNDAR
KONYA 13 DURSUN    KAPLAN
KONYA 14 ORHAN    KAYA

KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL    KASAP
KÜTAHYA 2 FİSUN    YILDIZ
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN DALKILINÇ
KÜTAHYA 4 HÜSNÜ    İNANÇ

MALATYA 1 VELİ    AĞBABA
MALATYA 2 ERDEM HÜSNÜ    ASLANOĞLU
MALATYA 3 BERNA    KARADAŞ
MALATYA 4 MEMBA    KUŞCU
MALATYA 5 YUSUF    SÜRÜCÜ
MALATYA 6 ETEM    KÖRÜKMEZ

MANİSA 1 ÖZGÜR    ÖZEL
MANİSA 2 MAZLUM    NURLU
MANİSA 3 TUR    YILDIZ BİÇER
MANİSA 4 MUSTAFA    BAŞGÜLŞEN
MANİSA 5 SABRİ    TEMEL
MANİSA 6 ABDULLAH    SAKA
MANİSA 7 ZERRİN    MASTAN
MANİSA 8 HAYRİYE    HACET
MANİSA 9 HAKAN    TATAR

MARDİN 1 MEHMET MUHİTTİN    ARAÇ
MARDİN 2 ABDÜLVAHAP    AY
MARDİN 3 BAYRAM ADNAN    KAYA
MARDİN 4 ABDÜLAZİZ    SAYĞIN
MARDİN 5 ABDULHALİM    TAŞ
MARDİN 6 ŞÜKRÜ    AKMAN

MERSİN 1 HÜSEYİN    ÇAMAK
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ    SAĞLAR
MERSİN 3 AYTUĞ    ATICI
MERSİN 4 SERDAL    KUYUCUOĞLU
MERSİN 5 SİBEL    GAZİ TABEL
MERSİN 6 EBRU    ÇALIŞKAN
MERSİN 7 SEYİT    ÖZANANAR
MERSİN 8 SEMRA    KABASAKAL
MERSİN 9 NEVİN    ZAİMOĞLU
MERSİN 10 CELAL    ÇELİK
MERSİN 11 ŞERİFE    ARICI YILDIZ

MUĞLA 1 AKIN    ÜSTÜNDAĞ
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA    ALDAN
MUĞLA 3 NURETTİN    DEMİR
MUĞLA 4 BURAK    ERBAY
MUĞLA 5 EMRAH    DOĞU
MUĞLA 6 SÜLEYMAN    GİRGİN

MUŞ 1 MUSTAFA    FIRAT 
MUŞ 2 YILDIRIM    PAÇAL
MUŞ 3 EKREM DİZDAROĞLU

NEVŞEHİR 1 OSMAN FAHRİ ERTİK
NEVŞEHİR 2 MEHMET SEYHAN    DURU
NEVŞEHİR 3 FULYA GÜLŞEN    ALTINSOY

NİĞDE 1 ÖMER FETHİ    GÜRER
NİĞDE 2 SEVGİ    ÖZBEK
NİĞDE 3 RAMAZAN    ERTAN

ORDU 1 SEYİT    TORUN
ORDU 2 MUSTAFA    ADIGÜZEL
ORDU 3 İSA    MARAL
ORDU 4 NURAY    ATAOĞLU
ORDU 5 ZEKAİ    SANA

OSMANİYE 1 NİHAT    ÇERÇİ
OSMANİYE 2 GALİP KUTLU    HAKTAN
OSMANİYE 3 SERPİL    DÜZGÜN
OSMANİYE 4 ZEYNEL    DEMİRBÜKER

RİZE 1 KEMAL    KÖYMEN
RİZE 2 ÇETİN    KEÇELİ
RİZE 3 ALİ    ŞAHİNLER

SAKARYA 1 ENGİN    ÖZKOÇ
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ    ŞAHİN
SAKARYA 3 ERDOĞAN    ISIR
SAKARYA 4 AYHAN    BAL
SAKARYA 5 ELİF ASİYE    BAŞER
SAKARYA 6 AYŞE    KILIÇ
SAKARYA 7 İLKER    YILMAZ

SAMSUN 1 KEMAL    ZEYBEK
SAMSUN 2 HAYATİ    TEKİN
SAMSUN 3 ŞABAN    SEVİNÇ
SAMSUN 4 NESLİHAN    HANCIOĞLU
SAMSUN 5 MÜŞFİK VEYSEL    ERDOĞAN
SAMSUN 6 FATMA NECİLE    ÇOKAY
SAMSUN 7 ŞEVKİ    YILMAZ
SAMSUN 8 CEM    YILMAZ
SAMSUN 9 NURCİHAN    TOMRUKÇU

SİİRT 1 CEMAL    SİLAH
SİİRT 2 ÖZLEM GEDİZ
SİİRT 3 MEHMET ALİ ENGİN    KOYUNCU

SİNOP 1 BARIŞ    KARADENİZ
SİNOP 2 TUGAY    DİNCEL

SİVAS 1 ALİ    AKYILDIZ
SİVAS 2 HAYDAR    GÖLBAŞI
SİVAS 3 ULAŞ    KARASU
SİVAS 4 FİLİZ    GÜR
SİVAS 5 MEHMET    KAVAS

ŞANLIURFA 1 MEHMET VEDAT    MELİK
ŞANLIURFA 2 ALİ    ERSÖZ
ŞANLIURFA 3 SEDAT    SAĞIR
ŞANLIURFA 4 HALE    SORAN
ŞANLIURFA 5 AKİLE    YEKTAŞ
ŞANLIURFA 6 MEHMET RECAİ    ÜSTÜNDAĞ
ŞANLIURFA 7 MURAT    YAZAR
ŞANLIURFA 8 FERİT    ÖNCEL
ŞANLIURFA 9 MEHMET FARUK    GÖKKAN
ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN    ŞAHİN
ŞANLIURFA 11 HASAN    KONGÜL
ŞANLIURFA 12 KEMAL    EŞSİZ

ŞIRNAK 1 MEHMET BİLİR
ŞIRNAK 2 SELAHATTİN UĞUR
ŞIRNAK 3 MUZAFFER CİNGÜ
ŞIRNAK 4 SALİH UĞUR

TEKİRDAĞ 1 FAİK    ÖZTRAK
TEKİRDAĞ 2 CANDAN    YÜCEER
TEKİRDAĞ 3 EMRE    KÖPRÜLÜ
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN    AYGUN
TEKİRDAĞ 5 ARZU    MANDALI SUCU
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN    TERZİ

TOKAT 1 KADİM DURMAZ
TOKAT 2 MELİH    YARDIMCI
TOKAT 3 HÜSEYİN    TUNÇ
TOKAT 4 ŞAFAK BAYINDIR
TOKAT 5 TAHİR    YILDIRIM

TRABZON 1 HALUK    PEKŞEN
TRABZON 2 YAVUZ    KARAN
TRABZON 3 AHMET    KAYA
TRABZON 4 MURAT    ÖZÇİLİNGİR
TRABZON 5 ALİ TÜREN    ÖZTÜRK
TRABZON 6 CEMİL    BOZBAŞ

TUNCELİ 1 GÜRSEL EROL
TUNCELİ 2 POLAT    ŞAROĞLU

UŞAK 1 ÖZKAN    YALIM
UŞAK 2 ALİ    ERDOĞAN
UŞAK 3 İSMET    AKIN

VAN 1 CEMAL    ŞEN
VAN 2 MEHMET    KURUKCU
VAN 3 SERAP    ALKAN
VAN 4 KASIM    BEYAZ
VAN 5 ŞANEL    GÜLOĞLU
VAN 6 FIRAT    KUVETLİ
VAN 7 SIRACEDDİN    İLDEŞ
VAN 8 NEVZAT    KOÇ

YALOVA 1 MUHARREM    İNCE
YALOVA 2 MURAT    OCAK

YOZGAT 1 ONUR    KAYTAN
YOZGAT 2 AHMET PEKER
YOZGAT 3 AHMET KARAHAN
YOZGAT 4 KEMAL BAYRAMOĞLU

ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN    TURPCU
ZONGULDAK 2 ÜNAL    DEMİRTAŞ
ZONGULDAK 3 HARUN    AKIN
ZONGULDAK 4 DENİZ    YAVUZYILMAZ
ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.