8 °C

Denizciler, İstanbul Boat Show'a hazırlanıyor

20 Ekim'de başlayacak Boat Show'da tanınmış motor yat markaları ile yerli ve yabancı yelkenli tekne markaları yeni modellerini sergileyecek.

Denizciler, İstanbul Boat Show'a hazırlanıyor

ANTALYA  - Uluslararası Shop&Miles İstanbul Boat Show Fuarı 20-25 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.

NTSR Fuarcılık Şirketi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul'un denizde düzenlenen tek fuarı olma özelliğini taşıyan Uluslararası İstanbul Shop&Miles Boat Show Fuarı'nda 29. kez Türkiye'nin tekne ve yat tasarım gücü gösterilecek. Fuarda Türkiye'nin en seçkin tekne ve yat tasarımları ile dünyaya ihraç edilen en önemli mega yatlar görücüye çıkacak.

Birbirinden lüks tekne tasarımlarının yanında, tekne ve yat inşasında kullanılan son teknolojilerin de izlenebileceği İstanbul Shop&Miles Boat Show Fuarı'nda yedi yıldızlı otelleri aratmayan mükemmel yat ve mega yatlar da tanıtılacak. Konforlu yaşam alanları, ileri teknoloji performansları, kolay kumanda edebilme ve kusursuz mühendislik tasarımlarıyla tekne, yat ve mega yat modasının sergileneceği fuarı 50 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yerli, yabancı yat ve yelkenli markaları fuara katılacak

Fuar aynı zamanda, Türkiye'de ilk kez sergilenecek ve Avrupa'daki yatçılık fuarlarında görücüye çıkan motor yat ve yelkenli tekne modellerine de ev sahipliği yapacak. Sektördeki tanınmış motor yat markaları ile yerli ve yabancı yelkenli tekne markaları da fuarda yeni modellerini sergileyecek.

Genova ve Cannes Boat Show fuarlarının ardından ilk kez İstanbul Shop&Miles Boat Show Fuarı'nda Peri 29, Sessa 54 Fly, Hanse 445 ve Bavaria Cruiser 45, Bavaria Cruiser 40, motor-yat segmentinde ise Bavaria Sport 38 HT ve Bavaria Sport 28 modelleri de tanıtılacak.

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap