12 °C

Dr. Hakan Çınar, DÜNYA'yı ziyaret etti

Dr. Hakan Çınar, DÜNYA gazetesini ziyaret ederek DÜNYA gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent ve yönetim kurulu üyeleri ile ekonomiyi konuştu.

Dr. Hakan Çınar, DÜNYA'yı ziyaret etti

Dış ticaret konusunda Türkiye'nin sayılı isimlerinden Dr. Hakan Çınar, DÜNYA gazetesini ziyaret etti.

DÜNYA Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Didem Demirkent, yönetim kurulu üyeleri Hülya Koç ve Burcu Kösem ile bir araya gelen Çınar, gündemdeki ekonomik gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

1988 yılından bu yana profesyonel iş yaşantısında yer alan Çınar, çeşitli holdinglerde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı.

1993 yılından beri eş zamanlı olarak eğitmenlik ve akademisyenlik görevlerini de yürüten Çınar; Turkcell, Petrol Ofisi, Siemens, Bosch, Tüpraş, Petkim, Türk Hava Yolları gibi pek çok özel ve kamu kuruluşuna eğitimler de vermeyi sürdürüyor.

Çınar halen, Kültür Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde Lisans Öğretim Görevliliği sorumluluğunu da sürdürmekte olup, 24 yıldan bu yana aralıksız akademisyenliğe de devam ediyor.

Uzun yıllar çeşitli TV kanallarında lojistik ve dış ticaret konulu programların yapımcılığı ve sunuculuğunu da üstlenen çınar, başta DÜNYA gazetesi olmak üzere, pek çok sektörel yayın organında halen yazarlık görevini de sürdürüyor.