10 °C

Erdoğan'dan Akşener'e: Onun hesabı ağır olacak

İYİ Parti lideri Meral Akşener'i sert sözlerle eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. Çünkü o milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak" diye konuştu.

Erdoğan'dan Akşener'e: Onun hesabı ağır olacak

Partisinin Elazığ mitingine katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i sert sözlerle eleştirdi.

"Aydınlı efelere, Maraşlı dedelere, Karadenizli uşaklara, Erzurumlu dadaşlara eğlence olsun diye terörist denmez. Bunun adı şaka değil, komiklik değil, olsa olsa hadsizliktir, edepsizliktir" diyen Erdoğan, isim vermeden Meral Akşener'e yönelik şu ifadeleri kullandı:

"Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. Çünkü o milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. Milletimiz onlara sandıkta en büyük tokadı atacak. 31 Mart günü millet onlara şaka nasıl olurmuş sandıkta gösterecek."

İYİ Parti lideri Meral Akşener Denizli mitingi sırasında, "Cumhurbaşkanının terörist dediği Denizliler nasılsınız? 18 milyona yakın seçmene terörist dediler" diye konuşmuştu.

Erdoğan, "zillet ittifakı" adını verdiği CHP-İYİ Parti ittifakını teröristlerle iş birliği yapmakla suçluyor.

Kaynak: AA

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap