21 °C

Gecenin yıldızı Arda Turan

Gecenin maçında Atletico Madrid ve Barcelona karşı karşıya geldi. 90 dakikada gol sesi çıkmazken, iki takım birer puanı paylaştı. Gecenin yıldızı ise oynadığı kaliteli futbol ile Arda Turan oldu

Gecenin yıldızı Arda Turan

İSTANBUL - Haftanın maçı Atletico Madrid ve Barcelona arasında oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan 90 dakikada gol sesi çıkmazken, iki takım birer puanı paylaştı.

Barcelona'da sakatlıktan yeni yeni kurtulan Lionel Messi'nin ikinci yarının hemen başında Andres Iniesta'nın yerine oyuna dahil olduğu maçta Arda Turan 90 dakika forma giyerken, Atletico Madrid Diego Costa, Barcelona ise Alexis ile önemli gol fırsatlarını değerlendirmedi. Bu sonucun ardından her iki takım da 50'ye yükseltirken, Barcelona averajla liderliğini sürdürdü.

Alex De Souza'dan Arda'ya övgü

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Barcelona maçı sonrası Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan'ı sosyal medya üzerinden övdü. Alex, maçın ardından Instagram'dan Arda'yla yan yana oldukuları bir resmi paylaşırken altına da "Arda, hep senin bir hayranın oldum, bir kez daha harika oynadın." yazdı.