24 °C

Hukukçular Towers'ı YKS yönetecek

Hukukçular Towers'ı YKS yönetecek

 

 

 

İSTANBUL - İstanbul Kartal'ın parlayan yıldızı Hukukçular Towers Projesi’nde  Tesis Yönetim Hizmetini 23 yıldır "Yönetim ve İşletim" hizmeti sunan, Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştirakı YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. verecek.

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar yatırımlarını, tesis yönetimi konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden en yenisi, Hukukçular Towers Projesi ile YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. Hukukçular Towers Projesinde YKS; tesis yönetimi ve enerji yönetim hizmetlerini üstlenecek.
 
YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; "Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir. Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, teknik, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir.

Kartal’ın yeni yıldızı Hukukçular Towers, dünyanın en büyük adliyesi olarak tasarlanan Kartal adliye sarayına 50 metre yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Binalar 20 şer katlı ikiz kuleden oluşarak içerisinde 208 adet home Office ve 30 adet perakende alanı mevcut. YKS olarak;  projeye çok büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz" açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap