25 °C

ING Bank'tan Çeşmeli esnaf ve sanatkara kredi

Protokol kapsamında "Aslan KOBİ" adı altında her sektöre özel kredi paketlerinin yanı sıra farklı bankacılık ürün ve hizmetleri de sunulacak

ING Bank'tan Çeşmeli esnaf ve sanatkara kredi

ÇEŞME - Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na üye küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ), ING Bank ile imzalanan protokolle avantajlı kredi imkanı sağlandı.

Oda üyelerine avantajlı kredi imkanları sağlamayı amaçlayan protokol, oda binasında ING Bank Ege Bölge Müdürü Cüneyt Şevli ile Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Cenger tarafından imzalandı.

ING Bank Ege Bölge Müdürü Cüneyt Şevli, imza töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye ekonomisinin önemli bir bölümünü KOBİ'lerin oluşturduğunu belirterek, bu gerçekten hareketle KOBİ'lere özel finansman ürünleri hazırladıklarını söyledi.

Şevli, bu kapsamda imzaladıkları protokolle Çeşmeli esnaf ve sanatkarlara "Aslan KOBİ" adı altında her sektöre özel kredi paketlerinin yanı sıra farklı bankacılık ürün ve hizmetler sunacaklarını kaydetti.

Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Gencer ise ING Bank'ın oda üyesi işletmelere sağladığı avantajlı kredi olanağı sayesinde, ekonominin bel kemiğini oluşturan KOBİ'lere, özellikle finansmana ulaşmanın çok daha büyük önem taşıdığı bu dönemde destek sağlandığını söyledi.

Taraflar arasında konuşmaların ardından imzalanan protokol uyarınca oda üyesi bin 600 işletmeye, KOBİ'lerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış özel finansman ürünleri indirimli faiz oranlarıyla sunulacak.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap