8 °C

İşte SP’nin aday listesi

İşte SP’nin aday listesi

 

ADANA:

1 Yakup Budak

2 Tuncay Özgünen

3 Muhammet Çelebi Keyhıdır

4 Hasan Şaybak

5 Süleyman Şenogul

6 Mehmet Işık

7 Alaattin Tekin

8 İsmail Aktaş

9 Ayşe Topal

10 Hacı Veli Topatan

11 Zeki Kayak

12 Şule Tıraş

13 Mehmet Demir

14 Cengiz Kayadan

ADIYAMAN:

1 Mehmet Fatih Çiçek

2 Cemal Kılavuz

3 Mevlüt Mahir Dürüst

4 Ayşe Öteleş

5 Yunus Çakılkaya

AFYON:

1 İsmail Yalçınkaya

2 Ali Aygün

3 Ömer Demirsoy

4 Doğan Bulduk

5 Ahmet Öztürkavcı

AĞRI :

1 Abdulaziz Yıldız

2 Turan Öğürtay

3 Süleyman Erim

4 Mithat Yıldız

AKSARAY:

1 Levent Serdar Şahin

2 Kazım Serkan Şimşek

3 İsmail Yılmaz

AMASYA:

1 Mahmut Yücel

2 Mustafa Üstün

3 Murat Danışkan

ANKARA 1. Bölge:

1 Oya Akgönenç Muğisuddin

2 Musa Okçu

3 Mehmet Emin Erol

4 Hamdi Konuk

5 Erhan Albayrak

6 Orhan Tatlı

7 İsrafil Bayrakçı

8 Ali Gülhan

9 Şükrü Okur

10 Hüseyin Erdem

11 Fatih Kıraç

12 Sabri Bayraktar

13 Bülent Hüseyin Özçelik

14 Ahmet Gençyiğit

15 Mustafa Erkalan

16 Burhan Kırman

ANKARA 2. Bölge:

1 İsmail İlhan Sungur

2 İlyas Tongüç

3 Ömer Günaydın

4 Nagihan Çıtak

5 Mustafa Güngör

6 Erol Öztürk

7 Reviyye Şahide Aygül

8 Mustafa Erkut Aşar

9 Ayhan Çelik

10 Burhan Gümrükçü

11 İbrahim Karayılan

12 Veysel Üzmez

13 Nureddin Kaya

14 Abdullah Bayraktar

15 Mehmet Sürer

ANTALYA:

1 Galip Akın

2 Abbas Çağlar

3 Ziya Çimen

4 Hasan Burgan

5 Fatma Özkaynak

6 Osman Nuri Açıkgöz

7 Tuncay Çakır

8 Nuri Kaplan

9 Muharrem Koçak

10 Selahattin Bıçakcı

11 Mehmet Ali Can

12 Abdurrahman Tural

13 Fatime Üraz

14 Erdal Gümüş

ARDAHAN:

1 Mevlüt Çalışkan

ARTVİN:

1 Gültekin Soydan

2 Gürkan Bağdatlı

AYDIN:

1 Füsun Vapur Karasoy

2 Musa Muça

3 Şerafettin Akyüz

4 Harun Bayram

5 Şükrü Yolcu

6 Mehmet Peçen

7 Ayşe Dindar

BALIKESİR:

1 Bayram Ali Ayyıldız

2 Murat Sali

3 Ömer Taşkın

4 Abdullah Özlen

5 İsmail Gügen

6 Mehmet Filiz

7 Zülfer Erol

8 Ahmet Pınar

BARTIN:

1 Mücahit Abdullah Mekeç

2 Ömer Keleş

BATMAN:

1 Salih Sevim

2 Ahmet Çiftçi

3 Mustafa Yıldız

4 İbrahim Güneş

BAYBURT:

1 Hacı Murat Kumbasar

BİLECİK:

1 İbrahim Meral

2 Tugay Ordu

BİNGÖL:

1 Mahmut Akçabey

2 Süleyman Aytunç

3 Nurettin Çiftçi

BİTLİS:

1 Ziya Kalmaci

2 Cahit Uluğ

3 Bilal Kaçar

BOLU:

1 Hayrettin Aytar

2 İsmail Yıldırım

3 Muhammed Yekrek

BURDUR:

1 Mustafa Düzgün

2 Ramazan Kayabaş

3 Hatice Kaya

BURSA:

1 Şevket Kazan

2 Gökhan Gerçek

3 Salih Berber

4 Recep Aygün

5 Handan Demirtaş

6 Burak Çelik

7 Nebi Yurtsever

8 İbrahim Akbıyık

9 Mevlüde Kurtuluş

10 Ertan Sütçü

11 Kadriye Sayın

12 Necmettin Çamlıdere

13 Erdoğan Aydın

14 Neşe Yıldırım

15 Erhan Şeşen

16 Ebru Yeter

17 Ramazan Tekin

18 Serkan Demir

ÇANAKKALE:

1 Şaban Sarı

2 Muharrem Hoşgör

3 Yusuf Hurşitoğlulları

4 Mustafa Algül

ÇANKIRI:

1 Mehmet Ünver

2 Vehbi Aydoğan

ÇORUM:

1 Arif Ersoy

2 Adnan Cıdık

3 Ali Yazıcı

4 İsmail Sarıoğlu

DENİZLİ:

1 Ali Rıza Alnıak

2 Bayram Ünnü

3 Ahmet Ergunt

4 Cağfer Akınlı

5 Sebati Özer

6 Sait Arı

7 Kamil Selçuk

DİYARBAKIR:

7 Mehmet Emin Albayrak

DÜZCE:

3 Murat Aşık

EDİRNE:

1 Ali Erhan Demirkıran

2 Mustafa Kabakçılı

3 Sinan Tekin

ELAZIĞ:

1 Latif Öztek

2 İbrahim Öcal

3 İbrahim Hacıbekiroğlu

4 Fikret Uymaz

5 Mine Kaya

ERZİNCAN:

1 Dursun Şimşek

2 Fikret Yıldırım

ERZURUM:

1 Atik Ağdağ

ESKİŞEHİR:

1 Fesih Bingöl

2 Hamdi Özayvaz

3 Fehime Saran

4 Muhammet Güney

5 Halit Öz

6 Ensar Tuna

GAZİANTEP:

1 Mehmet Karalar

2 Şükrü Koçak

3 Ahmet Necati Sarı

4 Serap Erkal

5 Ömer Balcı

6 Ali Mullaoğlu

7 Enver Polat

8 Mustafa Akar

9 Yavuz Batmaz

10 Abdullah Öztürk

11 Ömer Karabacak

12 İsrafil Kılıç

GİRESUN:

1 Süleyman Tekbaş

2 Ömer Öztürk

3 Davut Tepeyurt

4 Musa Çakı

GÜMÜŞHANE:

1 Akın Demir

2 Yalçın Sevinç

HAKKARİ:

1 Habip Çiftçi

2 Cuma Çiftçi

3 Murat Çiftçi

HATAY:

1 Necmettin Çalışkan

2 Mehmet Ayaz

4 Atila Erol

5 Ramazan Öksüz

6 Ahmet Nebih Yöney

7 Nihat Yazıcı

8 Necati Börklü

9 Selami Çekiç

10 Fahri Serdar Özal

IĞDIR:

1 Nadir Akar

2 Sabri Doğru

ISPARTA:

1 Abdulbaki Özyurt

2 Dinçer Demirezen

3 Hüseyin Yıldızhan

4 Adem Oflaz

İSTANBUL 1 Bölge:

1 İsmail Müftüoğlu

2 Selman Esmerer

3 Abdullah Sevim

4 Yılmaz Bayat

5 Fatma Nevin Gökçe

6 Halil İbrahim Arıkan

7 Zekayi Doğan

8 Erdal Uçar

9 Yusuf Yüksel

10 Ali Haydar Haksal

11 Abdulkadir Arslan

12 Hami Aydogan

13 Ahmet Kökler

14 İbrahim Saraçbaşı

14 Mehmet Belen

16 Efrail Ozan

17 Tufan Emirçupani

18 Recai Demiryürek

19 Hasan Kahveci

20 Fatma Alkan

21 Zafer Özbek

22 Mustafa Önügören

23 Murat Kutlu Sezen

24 Mehmet Ali Özgür

25 Neşe Saraçbaşı

26 Mahmut Kılıç

27 Ahmet Kadıoğlu

28 Hayri Ayyıldız

29 Dicle Şit

30 Fahrettin Coşkun

İSTANBUL 2 Bölge:

1 Mustafa Kamalak

2 Temel Karamollaoğlu

3 Lütfi Kibiroğlu

4 Dursun Ali Düzenli

5 Mustafa Kaya

6 Yaşar Kangel

7 Pakize Yüzbaşıoğlu

8 Hasan Akpınar

9 Abdullah Deniz

10 Erol Urhan

11 Hüseyin Bundar

12 Cengiz Ertekin

13 Necati Ermiş

14 Mustafa Yaman

15 Zeynep Şule Rıdvanoğlu

16 Emre Ustaosmanoğlu

17 Mahmut Celal Terzi

18 Muzaffer Ercanlı

19 Muhammet Hanefi Çolak

20 Nihat Şadoğlu

21 Burhan Satır

22 Bilal Ay

23 Burhan Akar

24 Özbay Yağmurkaya

25 Ahmet Balcı

26 Ali Candır

27 İslam İnce

İSTANBUL 3 Bölge:

1 Hasan Bitmez

2 Ali İhsan Gündoğdu

3 Abdulkadir Çelebi

4 Ebrar Bezci

5 Ahmet Küçükağa

6 Celal Ustacan

7 Osman Baş

8 Hüseyin Kavlu

9 Veli Tunç

10 Beşir İstemi

11 Ramazan Boyalık

12 Sebahattin Uçar

13 Yunus Aksoy

14 Hayati Gül

15 Emine Öztürk

16 Ender Esiner

17 Ali Küçük

18 Metin Öztürk

19 Erdal Yılmaz

20 Adem Çalış

21 Erdinç Adanır

22 Ebubekir Erduran

23 Abdullah İlkadlı

24 Muhammet Resuloğlu

25 Turgay Akar

26 Mürsel Başer

27 Adem Okutan

28 Erol Karabulut

İZMİR 1 Bölge:

1 Şerafettin Kılıç

2 Turhan Tutumlu

3 Bayram Akgün

4 Cemal Arıkan

5 Mustafa Erduran

6 Selçuk Kavuşan

7 Zekeriye Hazırbulan

8 Rumeysa Meryem Aslan

9 Mümin Baştürk

10 Mehmet İntaş

11 Atilla Korkmaz

12 Mukadder Temur

13 Mumin Güzel

İZMİR 2 Bölge:

1 Bayram Sakartepe

2 Mesut Dağ

3 Vedat Kolukısa

4 Suna Canitez

5 Cenk Kılıç

6 Nacettin Yolcu

7 Orhan Halıcı

8 Mustafa Özüdoğru

9 İbrahim Orakcı

10 Ahmet Korkmaz

11 Orhan Yıldırım

12 Cengiz Utkulu

13 Ahyan Bilgi

KAHRAMANMARAŞ:

1 Cuma Tahiroğlu

2 Ömer Polat

3 Mehmet Tahir Gören

4 Emin Odabaşı

5 Sami Polat

6 Veli Kabaağaç

7 Ali Doruk

8 Talip Gülbay

KARABÜK:

1 Aziz Gündoğdu

2 Fatma Güney

KARAMAN:

1 Şaban Şahin

2 Hüseyin Uğuz

KARS:

1 Yaşar Cimşit

2 Mevlüt Ayçiçek

3 Süleyman Turan

KASTAMONU:

1 Halim Balcı

2 Hamit Serdar Yılmaz

3 Nihat Yazıcıoğlu

KAYSERİ:

1 Haşim Özçelik

2 Ahmet Recai Tekin

3 Duran Soyuğur

4 Güzün Yiğit

5 Güner Şahin

6 İllas Yıldız

7 Mehmet Yaşar Paköz

8 Ahmet Ulusoy

9 Ahmet Fatih Karaman

KIRIKKALE:

1 Faruk Vurgun

2 Selami Çakır

3 Ramazan Gözalan

KIRKLARELİ:

1 Özay Dilber

2 Dilek Gündüz

3 Feridun Mercan

KIRŞEHİR:

1 Necip Yavuz

2 Turgay Turgut

KİLİS:

1 Fatih Karakurt

2 Mehmet Yaşar Canbal

KOCAELİ :

1 Birol Aydın

2 Ahmet Kul

3 Sinan Ejderoğlu

4 Ruziye Tan

5 Ahmet Özen

6 Mehmet Kaymak

7 Zafer Mutlu

8 Mustafa Sezgin

9 Orhan Gökmen

10 İbrahim Altay

11 Fatih Yıldız

KONYA:

1 Mustafa Özkafa

2 Tacettin Çetinkaya

3 Mustafa Derbentli

4 Necati Eroğlu

5 Ali Mücevher

6 Şuayip Koçak

7 İsmail Aydilek

8 Mahmut Sami Büyükyılmaz

9 Hüseyin Akkaya

10 Ahmet Gönç

11 Hatice Gerçeker

12 Hasan Hüseyin Uyar

14 Rauf Büyüktermiyeci

KÜTAHYA:

1 Ali İhsan Oturak

2 Ali Kemal Derin

3 Halil Hamzaoğlu

4 Mehmet Özdemir

5 Şerif Ahmet Günel

MALATYA:

1 Mehmet Kaya Asiltürk

2 Mustafa Sertkaya

3 Ahmet Şahin

4 Cumali Akça

5 Bayram Oral

6 Behsat Karakaya

MANİSA:

3 Mustafa Tosun

4 Adnan Yükalan

5 Sami Çelen

6 Muhammed Veysel Çiçek

7 Hüseyin Öztürk

8 Ali Büyükadalı

9 Ahmet Çakıl

10 Murat Yaşar Güner

MARDİN:

6 Ahmet İletmiş

MERSİN:

1 Soner Çontar

2 Sezai İncesu

3 Haci Genç

4 Ferhan Beyaz

5 Metin Kızılok

6 Faik Ayten

7 Hüsamettin Alınmış

8 Münevver Bekar

10 Mevlüt Koç

11 Murat Seskin

MUĞLA:

1 Muhammet Levent Cengiz

2 Ömer Uludağ

3 Cebrail Tümenci

4 Saliha Güzel

5 Ahmet Ergin

6 Kemal Tosun

MUŞ:

1 Muhittin Aytunç

2 Bahattin Dost

3 Mehmet Emin Şener

4 Sadık Aydın

NEVŞEHİR:

1 Kenan Tetik

2 Osman Arıkan

3 Cemalettin Özdemir

NİĞDE:

1 Nihat Altıparmak

2 Mahmut Karaca

3 Abdülnafi Yılmaz

ORDU:

1 Adem Sevgi

2 Veysel İlhan

3 Adem Akbulut

4 Belgin Tok

5 Birol Ocak

6 Ahmet Fidan

OSMANİYE:

1 Yüksel Orman

2 Ömer Çiçek

3 Osman Onur

4 Harun Karaburç

RİZE:

1 Cemil Çolak

2 Sait Eksilmez

3 Bilal Öztürk

SAKARYA:

1 İsmet Aksoy

2 Eyüp Yıldırım

3 Cevat Soy

4 Murat Kosova

5 Mustafa Balkaya

6 Abidin Birinci

7 Abdullah Satır

SAMSUN:

1 Hasan Bayram Var

2 Ali Okutan

3 Salih Şen

4 Faik Dündar

5 Süleyman Karagöz

6 Aydın Hacıhüseyinoğlu

7 Necati Yusufoğlu

8 Muharrem Kayaer

9 Dursun Ağca

SİİRT:

1 İdris Yıldız

SİNOP:

1 Hüseyin Cavit Üçüncüoğlu

2 İsmail Teziç

SİVAS:

1 Cemil Laçiner

2 Samet Sami Temel

3 Dursun Coşar

4 Osman Gönay

5 İsmail Yeşildağ

ŞANLIURFA :

1 Halil Çiftçi

2 Mehmet Emin Erdimez

3 Ali Kaçan

4 Hacı Karadaş

5 Ramazan Zeydoğlu

6 Mehmet Hanifi Çelik

7 Mehmet Taşçı

8 Mehmet Cengiz

9 Faruk Şeyhanlı

10 Salih Şipak

11 Hasan Çavana

12 Mahmut Apaydın

ŞIRNAK:

1 Razi Tatar

2 Sait Bilik

3 Ahmet Atak

4 Agit Özden

TEKİRDAĞ:

1 Muhammet Yalçın

2 Bülent Şahin

3 İbrahim Gündüz

4 Taner Düzyurt

6 Mukadder Seis

TOKAT:

1 Mesut Doğan

2 Bilal Metehan Aydın

3 Cemal Güngör

4 Mustafa Özdemir

5 Gökhan Aydın

TRABZON:

1 Muhittin Hamdi Yıldırım

2 Ümit İsmailçebioğlu

3 Necati Eraydın

4 Mustafa Yılmaz

5 Mehmet Uz

6 Mustafa Güney

TUNCELİ:

1 Süleyman Yıldırım

2 Azime Uzun

UŞAK:

1 Yunuz Acar

2 Ramazan Eryılmaz

3 Uğur Tunaboylu

VAN:

1 Fethullah Erbaş

2 Fesih Maral

3 Mevlüt Gündüz

4 Muhammet Fevzi Arvas

5 Sinan Yıldırım

6 Memet Salih Ayten

7 Ali Demir

8 Mustafa Terim

YALOVA:

1 Mustafa Balta

2 Dursun Güleç

YOZGAT:

1 Ramazan Yıldız

2 Zülgari Atpınar

3 Mehmet Demirel

4 Hüsnü Zeki

ZONGULDAK:

1 Şahin Kalça

2 Uğur Özmekik

3 Burak Erol

4 Salih Dönmez

5 Hanife Aydın.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.