13 °C

Kapımız partisini seven herkese açık

CHP'li Baykal, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşmesine ilişkin ''Kimsenin benim yaptığım görüşmelerden rahatsızlık duyması için neden yok" dedi.

Kapımız partisini seven herkese açık

 

ANKARA - CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşmesine ilişkin ''Kimsenin benim yaptığım görüşmelerden rahatsızlık duyması, tedirginlik duyması için bir neden yok'' dedi.

Deniz Baykal, İstanbul'a hareketi öncesi, Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Baykal, Sarıgül ile görüşmesinin Kılıçdaroğlu'na karşı yapıldığı yönünde yorumlar bulunduğunun hatırlatılması üzerine, ''Bizim kapımız düşmanlık kapısı değil, pişmanlık kapısı da değil. Kapımız, memleketini seven, partisini seven herkese açık. Kimsenin benim yaptığım görüşmelerden rahatsızlık duyması, tedirginlik duyması için bir neden yok'' diye konuştu.

Bu görüşmeden rahatsızlık duyanlar varsa onları da beklediğini ifade eden Baykal, ''Onlara da kapım açık. Onlara da söyleyecek bir-iki güzel sözümüz olabilir. Bin kere tövbeni bozmuş olsan da gene de gel. Bizim kapımız herkese açık bir kapıdır'' değerlendirmesinde bulundu.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.