Liderlerin oy kullanacakları yerler belli oldu

Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya İlkokulu'nda, Başbakan Erdoğan İstanbul'da oy kullanacak. Muhalefet liderleri Bahçeli ve Kılıçdaroğlu ise Ankara'da sandık başına gidecek

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

ANKARA - Yerel seçimlere birkaç gün kalırken, Cumhurbaşkanı ve siyasi parti liderlerinin nerede oy kullanacakları belli oldu.  

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya İlkokulu'nda oy kullanacakken; TBMM Başkanı Cemil Çiçek Ankara Gölbaşı'nda, Başbakan Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan ise her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul'da Üsküdar Burhaniye İlköğretim Okulu'nda sandığa gidecek. 

Muhalefet sandığa Ankara'da gidecek 

Kaydını İstanbul'dan Ankara'ya aldıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Çukurambar'da Arjantin İlköğretim Okulu'nda oy kullanacak.  

MHP Lideri Devlet Bahçeli ise Ankara Anıttepe İlkokulu'nda  sandığa gidecek. 

Destici Ankara, Türker İstanbul'da 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara Keçiören'de Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi'nde, DSP Genel Başkanı Masum Türker ise İstanbulda Ataşehir Ortaokulu'nda oyunu verecek.

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da oyunu, Diyarbakır'ın merkez ilçesi Kayapınar'da Şehit Jandarma Üsteğmen Tevfik Pehlivan Ortaokulu'nda verecek.    

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak Ankara Dikmen'deki Turhan Dökmeci İlkokulu'nda, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise Afyonkarahisar Şemsettin Karahisarlı İlkokulu'nda sandığa gidecek. 

Etiketler