16 °C

Moda severler Blogger Bazaar'da buluştu

Moda severler Blogger Bazaar'da buluştu


 
İSTANBUL - 5 Mayıs Pazar günü Taksim KafePi-Curcuna'da StilSOS ana sponsorluğunda gerçekleşen Blogger Bazaar 14 blog yazarının dükkanına ev sahipliği yaptı.
Farklı beğenilere sahip takipçi kitlelerini peşinden koşturan, tarzları ve tercih ettiği kıyafetlerle trend öncülüğü yapan moda blogu yazarları, dün KafePi-Curcuna ev sahipliğinde Blogger Bazaar'da buluştu. Selincetinkaya.com & Girlshygirlguide.com blog'larının sahipleri tarafından organize edilen alışveriş etkinliğinde yaşanan renkli anlar, medya sponsoru Modazon objektifleri tarafından ölümsüzleştirildi. Katılımcılar önce China Glaze'in ojeleriyle Curcuna'nın atmosferine ayak uydurup, Miss Cookiess'in hem göz hem de damak zevkine hitap eden cupcake, cookie ve şekerlemelerini tattılar; daha sonra favori blogger'ları ile tanışıp, onların gardıroplarından beğendikleri parçaları satın alma fırsatı yakaladılar.
Berrilla, Deniz Saatçioğlu, Dilara Köseler, Duygu Şenyürek, Eba Design Shop, Ginger's Bazaar, Moda Duygusu, Modazon, Nimo Stylo Blog, Puk Fashion, Vişne Tadında, What's Next, Tobesh's Style World ve Zep's World standlarına baharı müjdeleyen tazelikleriyle Çiçek Sepeti, elbise şeklindeki mücevher askılarıyla Candia.com.tr, birbirinden şık ayakkabı tasarımlarıyla Marcatelli ve eşsiz desenli çoraplarıyla Happy Socks destek verdi.
Alışverişin tadına doyasıya çıkaran misafirlere hediye çekleri armağan eden Tarzimon.com, Style Stories.com ve KOM'a, alanda #bloggerbazaar hashtag'i ile Instagram'dan paylaştıkları fotoğrafları basılı olarak sunan Presstagram eşlik etti.
Etkinlikte satılmayan ürünlerin satışa sunulacağı Sopsy.com sitesinde Blogger Bazaar dükkanını 6 Mayıs akşamından itibaren takip edip, siz de bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap