20 °C

Özel'den 'Süleyman Şah' personeline mesaj

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben, "Sizden gelecek tek bir haberle TSK'nın anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin" ifadesini kullandı

Özel'den 'Süleyman Şah' personeline mesaj

ANKARA - Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben, kurban bayramı mesajı yayınladı. İşte Özel'in Süleyman Şah Saygı Karakolu’nda görev yapan TSK personeli için yayınladığı mesaj:

“Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk Milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin.

Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.

Hepinizin gözlerinden öpüyorum.”

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap