14 °C

Reina'nın sahibinden yeni açıklama

Mehmet Koçarslan saldırıyla ilgili olarak, "Tüm ülkemize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır. İçimiz kan ağlıyor, kurşunlar ciğerimize saplandı" dedi.

Reina'nın sahibinden yeni açıklama

Dün gece saldırının gerçekleştiği ünlü gece kulübü Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan yazılı bir açıklama yaptı.

Gerekli tüm güvenlik tedbirlerinin günler öncesinden alındığını belirten Koçarslan, "Yaklaşık iki haftadır Arnavutköy-Bebek-Ortaköy Boğaz hattında olağanüstü emniyet tedbirleri alınmış, tüm bu noktalara çadırlar kurulup 24 saat sabit uygulama yapan ekipler yerleştirilmiştir. Sahil güvenlik ekipleri ile deniz tarafında da gerekli önlemler alınmıştır. Emniyet güçlerimiz tarafından alınan tüm bu önlemlere rağmen maalesef bu elim olay gerçekleşmiştir. Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz." ifadelerini kullandı.

'İçimiz kanıyor, kurşunlar ciğerimize saplandı'

Yaşadıkları terör saldırısını korkunç olarak niteleyen Koçarslan, "Yaşadığımız bu korkunç olay, insanlığa, milletimize, huzurumuza, birliğimize, kardeşliğimize, ekonomimize, turizmimize yani tüm ülkemize yapılmış kalleş ve hain bir terör saldırısıdır. İçimiz kan ağlıyor, kurşunlar ciğerimize saplandı. Bu hain saldırıda hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımız, kapıdaki görevli polis arkadaşlarımız, içeride bulunan turist kardeşlerimiz, garsonundan komisine kadar hepsi bizim evlatlarımızdır. Hayatını kaybeden tüm kardeşlerimiz için Allah'tan rahmet, yaralananlar için acil şifalar, ailelerine ise sabır ve metanet diliyorum" dedi.

Birlik mesajı da veren Koçarslan, "İnsanlığa, milletimize ve ülkemize yapılan bu terör saldırısının, birliğimizi bozamayacağına, kardeşliğimizi yok edemeyeceğine, devletimizin milletimizle el ele terörü yok edeceğine inancımız tamdır" ifadesini kullandı.

TSK’dan Reina saldırısı için açıklamaTSK’dan Reina saldırısı için açıklama

İş dünyası terörü lanetlediİş dünyası terörü lanetledi

Hamzaçebi: Bu yası hepimizin tutması gerekirHamzaçebi: Bu yası hepimizin tutması gerekir

Erdoğan: Bu tür kirli oyunlara geçit vermeyeceğizErdoğan: Bu tür kirli oyunlara geçit vermeyeceğiz

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap