7 °C

Renault'dan Mayıs ayı kampanyası

Renault'dan Mayıs ayı kampanyası

 

İSTANBUL - Renault, Mayıs ayında müşterilerine cazip koşullar ile yeni bir Renault sahibi olma fırsatı sunuyor.

Renault açıklamasına göre, Fluence ve Megane HB 1.6l 16V 115bg CVT X-Tronic benzinli otomatik versiyonu, manuel vites fiyatına satışa sunuluyor. Bu kampanyada Fluence CVT Joy 41 bin 500 liraya satışa sunulurken Mégane HB CVT ise 38 bin 500 lirada başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fluence ve Megane modellerinin CVT versiyonu hariç 18 bin lira için 18 ay "yüzde sıfır" faiz kampanyasından faydalanıyor. Bu kampanya ile birlikte 1.000 lira indirim fırsatı da sunuluyor.

Diğer yandan Yeni Clio, Scénic, Grand Scénic, Symbol'ün dizel versiyonu 48 bin lira için 48 ay 0,69 faiz oranı ile sunuluyor. Scénic, Grand Scénic, Symbol'ün dizel versiyonu cazip faiz oranına ek olarak 1.000 lira indirim ile Mayıs ayında tüketiciyle buluşuyor.

Renault ticari araç kullanıcılarına da "sıfır" faiz ve cazip ödeme koşulları sunuyor. Master ve Trafic modellerinde 18 bin lira için 18 ay "sıfır" faiz imkanı bulunuyor. Ayrıca Master minibüslerde araç bedelinin yüzde 100'üne kredi imkanı yer alıyor.

Tüm bu avantajların yanı sıra 2. el araç sahibi olmak isteyen müşteriler, 24.000TL 24 ay yüzde 0,69 faiz kampanyasından yararlanabiliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap