8 °C

So CHIC'ten anne kalbine 'inci ve pırlanta' dokunuşu

So CHIC'ten anne kalbine 'inci ve pırlanta' dokunuşu

 

İSTANBUL - So CHIC, Anneler Günü'ne özel; her zaman kalbimizin incisi olan anneler ve onların pırlanta yürekli çocukları için hakiki inci ve pırlanta taşlarla süslü 'Lovely' ismini verdiği kolye ve bileklik tasarladı. Hayatımıza parıltı katan harika kadınlar için, hakiki inci ve pırlanta taşlarla süslü bileklikler, 250 TL ve üzeri alışverişlerde hediye edilirken, 400 TL ve üzeri alışverişlerde ise kolye hediye ediliyor.

So CHIC, hayatımız boyunca attığımız her adımda yanımızda olan ve sevgisini hiçbir zaman esirgemeyen annelere özel birbirinden güzel koleksiyonları ve değerli hediye alternatifleri sunuyor.

Anneler Günü'nde annenize olan sonsuz sevginizi anlatmak için So CHIC'ten seçeceğiniz hediyeler, gerçek inci (fresh water pearl) ve pırlanta ile oluşturulan çok özel 'lovely' hediye tasarımları ile daha da zenginleşiyor. So CHIC'ten yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde hakiki inci ve kilidindeki üç adet pırlanta taşlarla süslü bileklik So CHIC'ten annenize hediye edilirken, 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise yine gerçek inci (fresh water pearl)  ve kilidinde üç adet pırlanta taşlarla süslü şık bir kolye hediye ediliyor. Gerçek inciden yapılan tasarımlar, pırlanta ile süslenerek daha da değerli kılınıyor.

Zamansız moda incinin doğallığı, beyaz renginin duruluğu ve saflığı ile bir araya gelerek annelerin zarif duruşunu yansıtıyor. So CHIC bu anlamlı günde annesini mutlu etmek isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap