Temel Karamollaoğlu: 2 parti çalışanımız öldürüldü

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, AK Parti adayının yeğeni olduğunu iddia ettiği bir kişi tarafından 2 parti görevlisinin öldürüldüğünü söyledi.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Malatya'nın Pütürge ilçesinde 2 parti görevlisinin öldürüldüğünü söyledi.

Karamollaoğlu, Twitter hesabı üzerinden, AK Parti adayının yeğeni olduğunu iddia ettiği bir kişinin partililere saldırdığı açıklamasını yaptı. Karamollaoğlu mesajında, "Alacağınız birkaç fazla oy yerin dibine batsın" ifadesini kullandı.

"Hadisenin üstü örtülmemeli"

Daha sonra oy vermek için geldiği Çankaya Lisesi'nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Temel Karamollaoğlu, "Hükümetten, özellikle de Sayın Cumhurbaşkanından ve yetkililerden ricam, hadisenin üstü örtülmemesi gerektiğine inandığımı söylemek istiyorum" dedi ve ekledi:

"Burada AK Parti'li bir aday var. Şu an kaçak olanlar da onun yakınları. Bunu başka bir noktaya çekmek, ister istemez insanlarda adalete olan güveni, güvenlik güçlerine olan güveni ortadan kaldırıyor. Şimdi izleyeceğiz, bakacağız."

Etiketler