TÜRMOB’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

TÜRMOB Başkanı Kartaloğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'un, Türkiye'yi özgürlüğe kavuşturan altın bir sayfa olduğunu ifade etti.

AA
YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Başkanı Emre Kartaloğlu, "Bugün bizlere düşen en önemli görev, bütün imkansızlıklara ve yokluklara rağmen türlü zorlukları aşarak kurduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberlik içinde daha da yüceltmek ve güçlendirmek olmalıdır." söyledi.


30 Ağustos Zaferi ile bayrağın özgürce dalgalandığı, tam bağımsız, demokratik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının yolunın açıldığına dikkati çeken Kartaloğlu, şu açıklamayı yaptı:

"Bugün bizlere düşen en önemli görev, bütün imkansızlıklara ve yokluklara rağmen türlü zorlukları aşarak kurduğumuz Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberlik içinde daha da yüceltmek ve güçlendirmek olmalıdır. Büyük zaferin yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal Savaşımızın isimsiz kahramanları olmak üzere geçmişten günümüze tüm gazi ve şehitlerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyoruz."