Vodafone, depremzedeleri ücretsiz konuşturuyor

Şirket, Elazığ'daki Vodafone abonelerine 1 hafta boyunca her yöne ücretsiz yurt içi görüşme sağlayacak

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

İSTANBUL - Vodafone, dün meydana gelen deprem dolayısıyla Elazığ'daki Vodafone abonelerine 1 hafta boyunca her yöne ücretsiz yurt içi görüşme sağlayacak.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, Vodafone'un, Elazığ'da meydana gelen depremde zarar gören vatandaşların iletişim ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayarak, tüm teknik olanaklarını seferber ettiği belirtildi.

Depremde mağdur olan vatandaşların iletişim kurmaya en çok ihtiyaç duydukları zor günlerinde, yakınları ile diledikleri gibi hiçbir ücret ödemeden görüşmeleri amacıyla, deprem bölgesinde bulunan tüm Vodafone abonelerine 9 Mart (bugün) itibariyle 1 hafta boyunca her yöne ücretsiz yurt içi görüşme sağlandığı dile getirilen açıklamada, ayrıca, Vodafone kontörlü hatlar için 100 kontör yüklendiği kaydedildi.

Açıklamada, felaket sonrası bölgede kesintisiz iletişim sağlayan Vodafone Türkiye'nin, iletişim ihtiyaçlarında görülebilecek olası artışı karşılamak üzere mobil baz istasyonlarının da bölgeye naklini gerçekleştirdiği aktarıldı.

Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Süel, konuya ilişkin açıklamasında şunları ifade etti:

''Vodafone Türkiye olarak Elazığ'da meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı ve ailelerine sabır diliyoruz.

Vodafone olarak deprem mağdurlarının yanında olduğumuzu belirtmek isteriz ve bu konuda somut bir adım atarak kesintisiz hizmet sağlamak üzere tüm olanaklarımızı seferber etmiş bulunuyoruz. Bölgedeki Vodafone aboneleri 1 hafta boyunca hiçbir ücret ödemeden yakınlarına ulaşabilecekler. Ayrıca, felaketten etkilenen iki ana köy bölgesine ulaştıracağımız Vodafone hatlı telefonlar aracılığıyla ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın, hiçbir ücret ödemeden yakınlarına ulaşmalarını sağlayacağız.''

Etiketler