9 °C

Almanya, Türkiye'den kumaş satın alacak

Türkiye'den baskılı kumaşlar satın almak isteyen Almanyalı firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istiyor.

Almanya, Türkiye'den kumaş satın alacak

Tekstil ve hazır giyim sektörleri verdiği dış ticaret fazlası ile ihracatta ülkemizin mihenk taşlarından birini oluşturmaktadır. 

Türkiye tekstil ve hazır giyim ihracatına bağlı hammadde ihtiyacını karşılamaya yönelik tekstil ara malı ithalatında sürekli artış göstererek dünya tekstil ithalatında ön sıralarda yer almıştır. 

Türkiye AB’nin Çin’den sonra en büyük hazır giyim tedarikçisidir. AB ülkelerinden İngiltere, tekstil sektörüne uzun yıllar yön vermiştir. Ancak küreselleşme ve artan maliyetler gibi dünya ekonomisindeki değişim lerin sonucu olarak, tekstil ve konfeksiyon üretimi son dönemlerde yeterince gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkelerde yeniden yapılanmıştır.

Türkiye'den baskılı kumaşlar satın almak isteyen Almanyalı firma, tedarikçilerle iletişime geçmek istemektedir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/334846_fabrics-printing-for-pillow-request-from-germany 

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap