12 °C

Amerikan firma çamaşır yıkama makineleri satın alacak

Amerika merkezli olup hem ulusal hem uluslar arası endüstriyel ürünler toptancılığını ve dağıtımını yapmakta olan bir firma İngiltere teslim olmak üzere Türk firmalardan 370 ad çamaşır yıkama ve 370 adet kurutma makinesi için fiyat teklifi talep etmektedir.

Amerikan firma çamaşır yıkama makineleri satın alacak

Amerika merkezli olup hem ulusal hem uluslar arası endüstriyel ürünler ve sarf malzemelerin toptancılığını ve dağıtımını yapmakta olan bir firma İngiltere teslim olmak üzere Türk firmalardan 370 ad yıkama ve 370 adet kurutma makinesi için fiyat teklifi talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Could you please send me your best winning quote for 370 dryer and 370 washer fob destination,
Let me know if you have any question

***** Int. is a leading general trading company providing mission-critical equipment and supplies and logistics services to various organizations including the US government organizations and
agencies and international private enterprises. As the industry evolves, opportunities arise for organizations to reduce costs substantially by centralizing or outsourcing various purchasing and procurement processes.

***** Int is experienced in sourcing, procurement and delivery of small to large-scale needs of US government agencies. We source both locally and internationally, and provide quality service on a timely manner to our clients.

These procurement services include:
Industrial Supplies & Equipment
Construction Materials
Clothing & Military Gear
Furniture & Appliances

https://www.turkishexporter.net/en/Leads/360159_laundry-washer-and-dryer-purchasing-rfq-from-usa

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.