9 °C

Amerikan şirketi Türkiye’de kot giyim ürettirmek istiyor

Amerikalı firma Türkiye’de fason kot giyim ürettirmeyi planladıklarını ve düzenli çalışabilecek üreticiler aradıklarını beyan etti.

Amerikan şirketi Türkiye’de kot giyim ürettirmek istiyor

Amerikalı hazır giyim ve deri giyim ürünleri firması Türkiye’de kot giyim çeşitleri imalatı yaptırmayı planladıklarını ve bu konuda kendileriyle düzenli çalışabilecek güvenilir üreticiler aradıklarını beyan etmiştir.

ABD 2,3 trilyon dolar ithalat ile dünyanın en büyük mal ithalatçısı ve 1,5 trilyon dolar ihracat ile Çin’den sonra 2. en büyük mal ihracatçısı konumundadır. Hizmetler ticaretinde dünyanın en büyük ihracatçısı ve ithalatçısı olan ABD, toplam ihracat ve ithalatta da (hizmetler ve mal ticareti toplamı) lider konumdadır. Kriz döneminde ithalatı ve ihracatındaki gerilemeye bağlı olarak dış ticaret hacmi küçülürken 2010 yılından itibaren ithalatı ve ihracatında yükseliş eğilimi gözlenmiştir.

Dünya çapında serbest piyasa ekonomilerinin en büyük örneği olarak gösterilen ABD ekonomisinde, üretim ve hizmetlerin büyük bir bölümü özel sektör tarafından tüketilmekte ve sağlanmakta olup, dünya çapında kamunun ağırlığının bu kadar az olduğu başka bir ekonomi bulunmamaktadır.

İmalat sektörü, iş dünyası harcamalarındaki artışa bağlı olarak ABD’nin ekonomik toparlanma sürecinde en önde gelen sektör olmuştur. İmalat sanayinin öne çıkan alt sektörleri arasında havacılık ve uzay sanayi, telekomünikasyon, kimyasallar, elektronik ve bilgisayarlar yer almaktadır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Hello,
I am with ***** and I think we could be the perfect match.
I currently have a factory to do leather production in Istanbul and looking to expand into denim.
I'd like to compare production prices and also pricing for samples Jeans
We will want full wash/dye treatments for textile garments. for denim it would be wax/PU coated, oil-wash and garment dye versions of our denim style.
I do have patterns for the styles also, with minor adjustments.
Pants will just be in denim, with on "colorway" being wax/PU sprayed/coated
The other plain colors will be garment dye and oil wash.
Please advise general cost for 50-100pcs per style and also if you will be charging for sampling
or not as many suppliers have offered no cost for sample development with guaranteed production order.

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/341057_jeans-denim-garments-inquiry-from-usa

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.