19 °C

Belçika'dan çikolata ve bisküvi talebi

Belçikalı bir firma Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmek üzere şeker ilavesiz çikolata ve bisküvi çeşitleri konusunda Türk tedarikçiler aramaktadır.

Belçika'dan çikolata ve bisküvi talebi

Belçika'nın dış ticaret politikası üyesi olduğu AB ile BLEB ve BENELUX Anlaşmaları çerçevesinde belirlenmektedir. Bu kapsamda, açık pazar ekonomisi uygulayan Belçika'da ihracatın artırılması öncelikli konu olarak belirlenmiştir. GSMH'nın önemli bölümünü oluşturan ihracat gelirleri ülke için hayati önem arz etmektedir. Kayda değer bir doğal zenginliği bulunmayan Belçika'da, bürokratik yapı ile meslek kuruluşları bu amaca en iyi hizmet verebilecek biçimde şekillendirilmiştir. Öte yandan, ihraç ürünlerinin rekabet gücünün korunması ve artırılması amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem verilmekte bu amaçla nitelikli insan gücü yetiştirilmesine özen gösterilmektedir.

Ülke ekonomisinde faaliyet gösteren işletmelerin büyük çoğunluğu küçük ve orta ölçeklidir. Bu itibarla, söz konusu işletmelerin performansını yükseltmeye yönelik çeşitli çalışmalar sürdürülmektedir.

Türk-Belçika İş Konseyi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) bünyesinde 1990'dan beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’de halihazırda ve ağırlıklı olarak faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalara ilaveten KOBİ düzeyindeki Belçikalı firmalarla işbirliğinin geliştirilmesi yönündeki çalışmalara önem verilmektedir. Bunun yanısıra, İş Konseyi tarafından, öncelikli sektörler olarak, gıda, tekstil, makine sanayii, kimyasallar, endüstriyel imalat, gayrimenkul ve mücevherat olarak belirlenmiş, bu alandaki sektörel çalışmalara hız kazandırılması öngörülmüştür.

Belçikalı bir firma Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmek üzere şeker ilavesiz çikolata ve bisküvi çeşitleri konusunda kendileri için mal temin edebilecek Türk tedarikçiler aradıklarını beyan etmiştir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

To whom it may concern:
We are actively seeking a company that provides sugarfree chocolate and biscuits for export to a North African country.
Please get in touch with us if you are a Turkish supplier / trading company

http://turkishexporter.net/en/Leads/344592_sugar-free-chocolates-price-request-from-belgium

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.

Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap