28 °C

Bulgar firma oluklu karton levhalar ithal etmek istiyor

Bulgaristanlı bir şirket, matbaalarında kullanmak üzere için oluklu karton levhalar ithal edecek.

Bulgar firma oluklu karton levhalar ithal etmek istiyor

Bulgaristan’dan irtibata geçen bir matbaa, ihtiyaç duydukları 2 katlı oluklu karton levhalar için düzenli olarak çalışabilecekleri Türk üreticiler aradıklarını beyan etmiştir.

Bulgaristan, Dünya Ticaret Örgütü’ne 1996 yılında üye olmuştur. DTÖ’ye üyelik Bulgaristan pazarının liberalleşmesinde önemli rol oynamıştır.

1 Ocak 2007 tarihinde AB’ye üye olması ile birlikte Bulgaristan’ın AB ülkeleri ile ticari ilişkileri AB Gümrük Birliği temelinde yürütülmeye başlanmıştır. AB’ye üyeliğiyle birlikte ekonomik performansının arttığı görülmektedir. 2004-2007 yılları arasında ortalama GSYİH artışı yüzde 6,1 olarak gerçekleşmiştir.

Bulgaristan’ın EFTA ülkeleri (İsviçre, Norveç, İzlanda ve Lihtenştayn), Makedonya, İsrail, Arnavutluk, Sırbistan ve Karadağ ve Bosna-Hersek ile Serbest Ticaret Anlaşmaları bulunmaktadır.

Bulgaristan ekonomisi, serbest piyasa şartlarına göre işleyen, dışa açık, özel şektörü orta düzeyde gelişmiş, az sayıda stratejik devlet işletmesi olan bir ekonomidir. Dünya Bankası, Bulgaristan ekonomisini üst orta gelirli ekonomilerden addetmektedir. Yeni koalisyon hükümetinin büyümeyi ivmelendirici pragmatik politikalara, mali konsolidasyona ve yatırım ortamını iyileştirmeye yönelik politikalara ağırlık vereceği beklenmektedir. 2015'in ikinci yarısından itibaren, hükümet emeklilik, sağlık ve eğitim sistemlerini reforme etmeye yönelik yasaların çıkarılması doğrultusunda çalışmıştır. Ayrıca, özelleştirmelere de önem verileceği vurgulanmıştır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Sir or Madam,
We are a printing house from Bulgaria and we are looking for partner in Turkey who is able to produce a 2-ply corrugated cardboard in sheets.
We use a many different kinds of sheet formats in manufacturing of big range of print corrugated boxes, stands, displays and ect.
What kind of information you need to make us an offer?
I'm waiting for your quick response.

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/341258_corrugated-cardboard-sheets-wholesale-import-to-bulgaria

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap