7 °C

Güney Afrika unlu mamul makineleri ithal edecek

Güney Afrikalı endüstriyel mutfak ürünleri ithalatçısı firma, Türkiye’den unlu mamul makineleri ithal edecek.

Güney Afrika unlu mamul makineleri ithal edecek

Ülkemiz ile Güney Afrika Cumhuriyeti arasındaki ticari ilişkiler 1966 yılından beri devam etmektedir. 1980 yılına kadar ülkemizde uygulanan dış ticaret politikaları yüzünden düşük düzeyde seyreden ticari ilişkiler 1981 yılından sonra hızla artmaya başlamış ve 2000 yılına kadar belirgin bir seviyeye gelmiştir.

2015 yılında Güney Afrika Cumhuriyeti'ne ihracatımız bir önceki yıla göre yüzde 10,3 oranında düşmüş ve 489,3 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir. İthalatımız da bir önceki yıla göre yüzde 22,7 oranında düşerek 919,2 milyon dolar olmuştur. Dış ticaret dengesi yine aleyhimize gelişmiş ve dış ticaret açığımız 429,9 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir. 2015 yılında dış ticaret açığımızda bir önceki yıla göre yüzde 33,3 oranında bir azalma görülmektedir.

Güney Afrikalı endüstriyel mutfak ürünleri ithalatçısı firma, Türkiye’den unlu mamul makineleri ithal edecektir. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/332795_all-bakery-equipments-price-inquiry-from-south-africa 

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap