17 °C

İngiliz firma akü kabloları ithal etmek istiyor

İngiltere’de oto elektrik aksamları satıcısı firma Türkiye’den otomobiller ve marinalar için farklı kalınlıklarda akü kabloları satın almak istediklerini belirtmiştir.

İngiliz firma akü kabloları ithal etmek istiyor

İngiltere’de 50 yıldan bu yana oto elektrik aksamı ve yedek parçaları satışı yapmakta olan bir firma Türkiye’den otomobiller ve marinalar için farklı kalınlıklarda akü kabloları satın almak istediklerini belirterek fiyat teklifleri talep etmektedir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

***** Distribution is a well established family run business based in Belfast, Northern Ireland. We have over 50 years combined experience and specialise in supplying Starter Motors, Alternators, LED Lamps, Beacons and Light Bars, Power Inverters, Cable and Wiring Accessories.

We are looking for a manufacturer of Automotive/Marine grade copper battery cables. 25mm, 35mm, 40mm, 50mm, 70mm and 95mm.
We are hoping to buy on large reels and re-reel onto smaller reels for resale. We are looking PVC coated hi flexible product.
For example: the 70mm would need to be 912/0.30 strands.

https://turkishexporter.net/en/Leads/354154_automotive-cables-battery-cables-buying-inquiry-from-uk

Bu ihracat fırsatı/talebine erişmek istiyorsanız; %80 oranına çıkan hibe desteklerinden, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) toplu üyelik desteği kapsamında yararlanabilirsiniz. Lütfen bilgi için form doldunuz ve 444 23 99’u arayıp bilgi isteyiniz.
Başvuru Formu Linki : https://turkishexporter.net/tr/contact 

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.