14 °C

İngilizin kuruyemişi Türkiye'den

İngiliz firma tarafından Türkiye'den ithal edilmek üzere acı biber soslu kuruyemiş tedarikçileri aranıyor.

İngilizin kuruyemişi Türkiye'den

Türkiye, sahip olduğu uygun coğrafi koşulları ve iklimi itibariyle diğer tarım ürünlerinde olduğu gibi kuruyemiş sanayinin ham maddesi olan tarımsal ürünlerin üretimi konusunda da oldukça şanslı konumdadır. Çok çeşitli ve aynı zamanda Dünya üzerinde yetiştikleri diğer bölgelere kıyasla daha lezzetli kuruyemişler ülkemizde yetişmektedir. Ülkemiz, fındık, incir, kayısı ve üzüm gibi birçok ürünün Dünya’daki ana üretim merkezi olup, kuruyemiş ihracatında Dünya’da ABD ve Hindistan’ın ardından 3. sırada yer alırken, kuru meyvelerde ise lider konumundadır.

Türkiye’de yaklaşık 1,9 milyar dolar kuruyemiş ve 1 milyar dolar kuru meyve olmak üzere toplam 2,9 milyar dolar ihracat hacmi gerçekleşmiştir 

İngiliz firma tarafından Türkiye' den ithal edilmek üzere acı biber soslu kuruyemiş tedarikçileri aranmaktadır. Firmayla aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

http://www.turkishexporter.net/en-US/Leads/333455_chilli-coated-peanuts-buy-inquiry-from-united-kingdom 

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap