7 °C

İranlı çay üreticisi firma teneke kutular alacak

İran’da siyah çay tedarikçisi büyük bir firma ürünlerinin pazarlamasında kullanılmak üzere baskılı lüks teneke kutular satın almak istemektedir.

İranlı çay üreticisi firma teneke kutular alacak

İran’da mukim siyah çay tedarikçisi büyük bir firma ürünlerinin pazarlamasında kullanılmak üzere kare ve dikdörtgen baskılı lüks teneke kutular satın almak istediklerinden bahisle talep ettikleri kutulara ait teknik detayları mesajında beyan etmiştir.

İran’da ticari acenta ve distribütörlük aracılığı ile iş yapma biçimi oldukça yaygındır. Nakliye masrafları ucuz olduğu için firmalar kendi distribütörlük ağını kurmak yerine, kargo ve nakliye şirketleri ile çalışmaktadır. Ülke çapında süpermarket zincirlerinin ve alışveriş merkezlerinin sayısı hızla artmakta olup; Tahran'da bakkal ve butik gibi küçük ölçekli şirketler de oldukça yaygındır.

İran’a nükleer silah üretimi kaygısıyla uygulanan yaptırımlar ve bu çerçevede finansal sektöre ilişkin sıkıntılar ve döviz sıkıntısı gibi nedenlerle İran’da ciddi ekonomik sorunların olduğu görülmektedir. Bu çerçevede, bütçe gelirleri azalan hükümet, doğrudan yabancı yatırımlar ve özelleştirmeler yoluyla petrol ve doğal gaz üretiminin sürdürülebilirliği için gerekli yatırımların yapılmasını hedeflemektedir.

2010 – 2015 yıllarını kapsayan 5. Beş Yıllık Kalkınma Planı’nın ana teması, enflasyonla mücadele ve yerli yatırımların teşvikidir. Enerji ve petrokimya sektörlerinde yerel şirketlere tanınan avantajların devam edeceği bildirilmiştir. Ancak fiyat kontrolleri ile gıda ve enerji sübvansiyonları gibi uygulamalar, hem devlet bütçesi üzerinde yük oluşturmakta, hem de özel sektöre dayalı büyümeyi kısıtlamaktadır.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

This is Aida, the commercial manager of *****group in Iran.
We are a leading supplier of Black tea in Iran.
Therefore, we are searching for 3 different sizes of a square or rectangular tins for our luxury brand.
Please note that we need an inside lid as well (look at the attached tea lid file), and our brand should be carved on the body.
The required volume is about 466 cm3 (it can be 7x7x9.5 or other sizes) for our 100gr tea 2000 pcs, 810 cm3 (it can be 9x9x10 or other sizes) for our 200 gr tea 2000 pcs, 1554 cm3
(it can be 10.5x10.5x14 or other sizes) for our 450 gr tea 2000 pcs.
please make sure that the volume is important for us and it shouldn't be less than those.
We would be obliged if you can quote your best prices FOB or CIF Iran.
Also, we would like to know the quality of your printing tins. We need  Is it possible to send us samples?
I have attached a sample of candidate tin as well.
best regards

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/339732_tin-cans-purchasing-request-from-iran

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Dunya.com

Güncel gelişmelerden anında haberdar olun!
dunya.com'a girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.