İsrail, teleskopik direk ithal edecek

İsrail’de savunma sanayii sektöründe üretici bir firma, Türkiye’den teleskopik direk satın almak istiyor.

YAYINLAMA
GÜNCELLEME

Akdeniz kıyısında yer alan ve Kızıldeniz’e de girişi olan İsrail, 107,08 milyar dolarlık ithalat hacmiyle dünyanın 43.ithalatçı ülkesi. İsrail’in ithalatçı ülkeleri arasında 4.sırada olan Türkiye, ülkeye 6,78 milyar dolarlık ürün tedariği sağlıyor. İsrail’in ülkemizden ithal ettiği ürünlerin başlıcaları demir-çelik, motorlu taşıtlar ve plastikler.

İsrail’de savunma sanayii sektöründe üretici olan bir firma, 4.büyük ithalat partnerleri Türkiye’den teleskopik direk ithal edeceklerini Türkiye’nin e-ihracat platformu TurkishExporter’a yazdı.

Ürünün karbon veya fiberglastan yapılmış olması gerektiğini söyleyen ithalatçı firma, ilan detaylarına aylık büyük miktarlarda sipariş vereceklerini de ekledi. Bu talebi oluşturan İsrail firması ile görüşme başlatabilmek için TurkishExporter kurumsal üyesi olmanız veya Forie’ye ilk kez üye olacaksanız demo hesap sahibi olmanız gerekiyor.

Savunma Sanayinde İhracat Potansiyelinizi Artırın

Savunma sanayi sektöründe üretici veya tedarikçi firma olarak faaliyet gösteriyorsanız, TurkishExporter'ın global markası olan Forie'nin hizmetlerinden biri olan DataBank sayesinde uluslararası ihracatınızı güçlendirebilirsiniz.

Amerika, Brezilya, İngiltere gibi savunma sanayi alanında faaliyet gösteren ve çok yakın zamanda yüklenecek olan yeni ülkelerdeki ithalatçı firmaların isimleri, iletişim numaraları ve adresler gibi bilgileri içeren bu bilgilere Excel formatında kolayca erişebilirsiniz.

DataBank, 2022-2023 yılına ait güncel ithalatçı firma bilgilerinin yer aldığı bu veri tabanı, yeni ihracat pazarlarına kolayca ulaşmanıza ve aynı zamanda maliyet tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor.