21 °C

Kanada'dan kamyon fren diskleri talebi

Kanadalı firma kamyon ve otobüslerin fren sistemlerinde kullanılan disklerin (rotor) temini konusunda Türkiye’den tedarikçiler aradıklarını beyan etmiştir.

Kanada'dan kamyon fren diskleri talebi

Kanadalı bir firma kamyon ve otobüslerin fren sistemlerinde kullanılan rotorların temini konusunda Türkiye’den tedarikçiler aradıklarını, ilgilenen firmaların irtibata geçmelerini beklediklerini beyan etmiştir.

Kanada ticari hayatında özellikle Ortadoğu kökenli Kanada vatandaşı olan aracıların etkinliği göze çarpmaktadır. Dağıtım kanallarını da ellerinde bulunduran bu aracıların, ürünlerin pazarlanması bakımından sağladığı imkanların değerlendirilmesinde yarar bulunmaktadır.

Marka ve ürünlerini yeterince tanıtan ihracatçıların doğrudan alıcılara ulaşabilmeleri en sağlıklı adım olacaktır. Aracılardan kaynaklanan problemlerden ihracatçılarımız olumsuz şekilde etkilenebilmektedir.

Son yıllarda perakende pazarında ortaya çıkan en büyük değişim teknolojik ilerlemedir. Perakende piyasasında teknoloji her geçen gün daha fazla kullanılmakta, internet mal ve hizmet satın alınmasında ve ödemelerde önemli bir yer tutmaktadır. Kanada’da perakende satışların en fazla olduğu eyaletler, nüfus ile de orantılı olarak Ontario ve Quebec eyaletleridir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

I am looking for a brake rotor supplier for trucks and buses.
The rotors have an ABS ring that should resist a hard canada winter and not get rusted for at least 18 months.
it should be tested by acid and salt to be rust proof.
if you can supply the rotors with kind of ABS ring get in touch with us and we will give you all the complete info.
Thank you

http://turkishexporter.net/en/Leads/343023_disk-brake-rotors-for-trucks-and-buses-needed-in-canada

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

Değerli İhracatçımız, bu ve benzeri yüzlerce yurt dışı talep ve ihracat fırsatlarına sürekli ve ücretsiz erişebilmek için üyesi bulunduğunuz; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve İş dernekleri aracılığıyla Ekonomi Bakanlığı ihracat desteklerini kullanabilirsiniz.
Lütfen bağlı bulunduğunuz bu tür dernekler aracılığıyla Turkishexporter.Net'e başvurunuz...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.
Giriş Yap